6. Edycja Biegu Skynet Dziesiątka Babicka.

Do startu najważniejszej imprezy biegowej w Gminie Stare Babice pozostał jeden dzień. Impreza każdego roku gromadzi rzesze uczestników oraz wielu kibiców. Wśród biegaczy spotkamy zarówno debiutantów jak i weteranów gminnych biegów.

Udział w gminnym święcie biegania, to niezapomniane przeżycie i szansa na sprawdzenie swoich umiejętności sportowych dla biegaczy z całej Polski. Bieg to również okazja i motywacja na powrót do aktywności sportowej oraz możliwość aktywnej integracji sportowej.

W ramach wydarzenia zaplanowane są biegi dziecięce oraz bieg na 10 kilometrów. Start i meta biegu znajdą się na rynku w Starych Babicach. Trasa będzie prowadziła przez trzy miejscowości: Stare Babice, Lipków i Zielonki Parcela.

Szósta edycja Skynet Dziesiątka Babicka to wydarzenie organizowane przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Stare Babice, stworzone z myślą o wszystkich fanach biegania, sportu i zdrowego stylu życia.

Serdecznie zachęcamy wszystkich mieszkańców do kibicowania a zapisanym uczestnikom już dzisiaj życzymy powodzenia na trasie biegu.