KOMUNIKAT – czasowa zmiana organizacji ruchu w związku z modernizacją ul. Ekologicznej.

KOMUNIKAT

 

Czasowa zmiana organizacji ruchu w związku z modernizacją ul. Ekologicznej.

 

W związku z rozpoczęciem robót budowlanych na ul. Ekologicznej informujemy, że od dnia 11 kwietnia 2023 roku do odwołania zostanie wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu. Na czas budowy ul. Ekologiczna będzie nieprzejezdna z wyłączeniem dojeżdżających do posesji ulic. Objazd wyznaczony jest przy ul. Zorzy.

Dodatkowo informujemy, że od dnia 11 kwietnia 2023 roku zmieni się trasa i rozkład jazy autobusów linii 712 i L-6.

Trasa autobusu linii 712, która pierwotnie miała przebiegać przez ulicę Zorzy lub skrzyżowanie ulicy Sikorskiego z ulicą 3-maja w Izabelinie, nie została zatwierdzona przez ZTM. Jedynym rozwiązaniem, które pozwoli utrzymać linię 712, jako połączenie wsi Klaudyn z m. st. Warszawą jest zmiana początku/końca trasy na przystanek Metro Bemowo. Autobus będzie jeździł z Metra Bemowo ul. Górczewską, ul. Warszawską , dalej ul. Przejazd,  ul. Łaszczyńskiego, ul. Hubala Dobrzańskiego, a następnie przez Rondo Popiełuszki w prawo w ul. Sikorskiego do wsi Klaudyn (ul. Ciećwierza i Lutosławskiego).

Autobus nie będzie wjeżdżał w ul. Rynek.  

Trasa linii uzupełniającej L6 zostanie skrócona – autobus będzie jeździł od Pilaszkowa i do Strzykuł.

Szczegółowe rozkłady jazdy autobusów:

Ponadto informujemy, iż podejmujemy wszelkie czynności umożliwiające połączenie komunikacyjne wsi Klaudyn ze stacją Metro Młociny.

O kolejnych zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco.