Mieszkanka Gminy Stare Babice Ambasadorem Europejskiego Tygodnia Sportu!

Rozpoczął się Europejski Tydzień Sportu #BeActive !

Ważną rolę w propagowaniu idei #BeActive odgrywają ambasadorzy Europejskiego Tygodnia Sportu.
Ich zadaniem jest zwiększenie widoczności Tygodnia poprzez promowanie aktywności fizycznej i uprawiania sportu w różnych grupach społecznych po to, aby zainspirować jak najwięcej odbiorców.

Jednym z ambasadorów Europejskiego Tygodnia Sportu została nasza mieszkanka Natasza Jaworska.
Natasza otrzymała od Pani Minister Sportu nominację na ambasadora Europejskiego Tygodnia Sportu,  choć jest na początku swojej sportowej drogi, już ma na koncie sukcesy i medale Mistrzostw Polski.


Natasza to lekkoatletka, specjalizująca się w biegach sprinterskich. Srebrna i brązowa medalistka Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce w sztafecie 4 x 100 m. Srebrna medalistka Mistrzostw Polski w Paratriathlonie. Wielokrotna medalistka lekkoatletycznych mistrzostw Mazowsza. Trenuje w klubie ParaSportowi.
Jak sama mówi – „Lubię biegać i trenować na wolnym powietrzu. Sport daje mi dużo radości, lubię zdobywać medale i walczyć o życiówki” „Sport daje mi samodzielność. Od momentu wystrzału na starcie wiem, że wszystko zależy tylko ode mnie. Nie zawsze jest łatwo, ale ja się nie poddaję, wierzę w siebie. Nie poddawaj się, sport da ci zdrowie” …

Życzymy dalszych sukcesów Nataszy i mamy nadzieję, że zarazi ona dzięki  swojej postawie i ciężkiej pracy nie jedną osobę sportem.