Mikołajki i Kiermasz Świąteczny

Wójt Gminy Stare Babice – Sławomir Sumka oraz Dyrektor Domu Kultury Stare Babice – Janusz Czaja zapraszają wszystkich małych i dużych w niedzielę 5 grudnia w godz. 14:00-18:00 na Mikołajki i Kiermasz Świąteczny. Wydarzenie odbędzie się przed Urzędem Gminy Stare Babice przy ul. Rynek 21.
W programie m.in. warsztaty świąteczne i animacje dla dzieci, bajkowy świąteczny musical i spotkanie ze Świętym Mikołajem. O radosną atmosferę zadbają Elfy, Śnieżynki i inne postacie bajkowe, które podczas Mikołajek wytworzą energię wspaniałej zabawy. Nie zabraknie też świątecznych piosenek i konkursów dla publiczności. Uroczyste rozświetlenie choinki odbędzie się o godz. 15.30, a na zakończenie zapraszamy na wyjątkowy pokaz teatru ognia w świątecznej oprawie, opowiadający historię pomocników Świętego Mikołaja.
Na odwiedzających kiermasz będą czekały urocze drobiazgi wykonane z wykorzystaniem całej gamy dostępnych technik zdobienia z: filcu, włóczki czy wikliny papierowej. Będą naszyjniki, kolczyki, broszki, swetry, fantazyjne nakrycia głowy, świeczki, wyroby z ceramiki i mnóstwo ozdób świątecznych. Pasjonaci rękodzieła zaprezentują szeroki wybór niepowtarzalnych rzeczy. Każdy z pewnością znajdzie coś, co przypadnie mu do gustu.
Program:
14.00 – 18.00 – warsztaty i animacje dla dzieci, kiermasz rękodzieła i prezentów
14.30 – spotkanie ze Świętym Mikołajem
15.30 – rozświetlenie choinki
16.00 – bajkowy świąteczny musical
17.30 – pokaz teatru ognia
WSTĘP WOLNY! Zapraszamy.