Mobilna pracownia mammograficzna LUX MED 11 czerwca w Starych Babicach

Zapraszamy na bezpłatną mammografię dla Pań w wieku od 50 do 69 lat.

Badanie będzie można wykonać 11 czerwca 2021 w godzinach od 8.00 do 16.00 przy Urzędzie Gminy, ul. Rynek 21.

W mammografii mogą wziąć udział ubezpieczone Panie w wieku 50-69 lat, które nie miały wykonanej mammografii w ramach Programu w ciągu ostatnich 24 miesięcy lub są w grupie ryzyka i w roku poprzedzającym otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy. Programem nie są objęte Panie, u których już wcześniej zdiagnozowano zmiany nowotworowe o charakterze złośliwym w piersi.

Wymagana jest rejestracja pod nr tel. 58 666 24 44 lub na http://www.mammo.pl/formularz. W celu weryfikacji uprawnień do badania przed połączeniem telefonicznym prosimy przygotować dowód osobisty. Na badanie prosimy zabrać ze sobą zdjęcia z poprzednich mammografii.

 

Więcej informacji na temat mammografii na stronie www.mammo.pl. Badania refundowane przez NFZ wykonywane są w mobilnej pracowni mammograficznej LUX MED.

W związku z epidemią Covid-19 w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Pań i personelu medycznego prosimy zrozumienie dla podjętych środków ochrony oraz o stawienie się na badanie w maseczce ochronnej w czasie wyznaczonym podczas rejestracji.