Terminy wywozu odpadów w 2020

REJONY I HARMONOGRAMY WYWOZU ODPADÓW
w 2020 roku

Kolorem fioletowym został oznaczony odbiór odpadów wielkogabarytowych.

REJON 1

  • Blizne Jasińskiego:  Chopina, Dobrzańskiego, Fredry,  Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki (numery parzyste od 2 do 52, nieparzyste od 1 do 39), Mickiewicza (numery parzyste od 2 do 26, nieparzyste od 1 do 21), Moniuszki, Norwida, Okrzei, Orzeszkowej, Sienkiewicza, Skargi, Topolowa, Warszawska, Wąska, Zagłoby, Żeromskiego;
  • Blizne Łaszczyńskiego: Batalionów Chłopskich, Długa, Fortowa, Gościnna, Graniczna, Jasna, Kościuszki, Łaszczyńskiego, Mała, Niska, Ogrodowa, Przechodnia, Przejazd, Przemysłowa, Św. Mikołaja, Topolowa, Warszawska, Wąska, Wysoka, Zielna;
  • Lubiczów: Warszawska, Willowa.

Terminy wywozu – Rejon 1


REJON 2

  • Babice Nowe: Dobrzańskiego, Kresowa, Miła, Piłsudskiego, Witosa;
  • Blizne Jasińskiego: Kochanowskiego, Kościuszki (numery parzyste od 54 do końca, nieparzyste od 41 do końca), Kraszewskiego, Mickiewicza (numery parzyste od 28 do końca), Prusa, Reja, Słowackiego;
  • Latchorzew: Asnyka, Armii Krajowej, Armii Poznań, Baczyńskiego, Decowskiego, Dobrzańskiego, Grabowskiego, Grupy Kampinos, Janowskiego, Jastrzębowskiego, Kobendzy, Kompanii Jerzyków, Kościuszki,  Kusocińskiego, Lema, Miłosza,  Na Skraju, Oddziału Dzieci Warszawy, Olimpijska, Orła Białego, Padlewskiego, Powstańców Styczniowych, Prusa, Reymonta, Szarych Szeregów, Szeligowska, Warszawska, Wójcickiego, Zająca, Zana;
  • Stare Babice: Dobrzańskiego, Kresowa, Piłsudskiego, Pocztowa, Rynek, Witosa.

Terminy wywozu – Rejon 2

REJON 3

  • Janów: Andersa, Cichociemnych, Czerwonych Maków, Gurbiela, Kompanii Szturmowej,  Maczka, Pohulanka, Rudnickiego, Saperów, Strzelców Karpackich, Studzińskiego, Sulika, Urbanowicza;
  • Kwirynów: Agawy, Berberysowa, Białej Brzozy, Bukowa, Cyprysowa, Grabowa, Graniczna, Irysowa, Jaśminowa, Kalinowa, Kasztanowa, Konwaliowa, Lawendowa, Łosiowe Błota, Maczka, Modrzewiowa, Plac Kwirynowski, Pohulanka, Sienkiewicza, Świerkowa, Tulipanowa, Wierzbowa, Winnicy, Żurawiowe Mokradła;
  • Stare Babice: Dworkowa, Graniczna, Kmicica, Kręta, Krótka, Pohulanka, Polna, Szembeka, Thomme, Wołodyjowskiego, Wypoczynkowa, Zielona.

Terminy wywozu Rejon 3

REJON 4

  • Klaudyn: Bacewicz, Bacha, Beethovena, Brahmsa, Ciećwierza, Czajkowskiego, Ebro, Ekologiczna, Estrady, Góreckiego, Grechuty, Juraty, Karłowicza, Kiepury, Klaudyńska, Komedy, Krzyżanowskiego, Kurpińskiego, Liszta, Lutosławskiego, Łąkowa, Nałęczów, Niemena, Mozarta,  Ogińskiego, Paderewskiego, Paganiniego, Prokofiewa, Ravela, Rodzinna, Stefaniego, Straussa, Szymanowskiego, Tęczy, Verdiego, Vivaldiego, Wagnera, Wieniawskiego, Wiłkomirskiego, Zorzy.   

Terminy wywozu – Rejon 4

REJON 5
  • Babice Nowe: Dolna, Kameralna, Lwowska, Ogrodnicza, Okulickiego, Warszawska;
  • Janów: Sikorskiego;
  • Klaudyn: Sikorskiego;
  • Koczargi Nowe: Warszawska;
  • Kwirynów: Sikorskiego;
  • Latchorzew: Lwowska;
  • Stare Babice: Okulickiego, Sikorskiego, Warszawska;
  • Wojcieszyn: Warszawska;
  • Zielonki-Parcela: Warszawska;
  • Zielonki-Wieś: Warszawska

Terminy wywozu – Rejon 5

REJON 6

  • Babice Nowe: Dąbkowskiego, Ożarowska, Wieruchowska;
  • Stare Babice: Baśniowa, Koczarska, Księżycowa, Kubusia Puchatka, Kutrzeby,  Małego Księcia, Mizikowskiego, Okrężna, Osiedlowa, Ożarowska, Sienkiewicza, Wieruchowska;
  • Zielonki-Parcela: Białej Góry, Kręta, Okrężna, Osiedlowa, Parkowa, Piaskowa, Południowa, Północna, Prosta, Rekreacyjna, Słoneczna, Spokojna, Stacyjna, Wieruchowska, Zachodnia;
  • Zielonki-Wieś: Białej Góry, Cicha, Cholewińskiego, Dobra, Krzyczkowskiego,  Kukuczki, Osiedlowa, Płodowskiego, Pogonowskiego,  Pustoła, Pileckiego, Raginisa, Tomczyka, Sienkiewicza, Spokojna, Stacyjna,Szuby, Wesoła.

Terminy wywozu – Rejon 6

REJON 7

  • Lipków: Charłampa, Hetmańska, Husarska, Izabelińska, Jakubowicza, Jastrzębia, Karabeli, Kontuszowa, Kowalskiego,  Mościckiego, Przy Parku, Skrzetuskiego, Szetkiewicza,  Zamoyskiego;
  • Stare Babice: Bajkowa, Gwiaździsta, Izabelińska, Kampinoska, Leśnych Skrzatów, Pogodna, Zaciszna, Zielony Zaułek
  • Zielonki-Wieś: Sportowa

Terminy wywozu – Rejon 7

REJON 8

  • Borzęcin Duży: Kosmowska, Krańcowa, Poprzeczna, Rycerska, Ukośna, Warszawska;
  • Borzęcin Mały: Dzikiej Róży, Kosmowska, Kwiatów Polnych, Lasku Brzozowego, Lawendy, Sezamkowa, Słonecznikowa, Warszawska, Zielonej Łąki, Źródlana;
  • Topolin: Chrobrego, Poprzeczna;
  • Wierzbin: Królowej Marysieńki, Poprzeczna, Warszawska

Terminy wywozu – Rejon 8

REJON 9

  • Koczargi Nowe: Bugaj, Czarnego Bzu, Górki, Klonowa, Różana, Szkolna, Wiosenna;
  • Koczargi Stare: Akacjowa, Borówkowa, Brzozowa, Cała, Cisowa, Czereśniowa, Dębowa, Górki, Jarzębinowa, Jaworowa, Klonowa, Leszczynowa, Leśna, Lipowa, Magnolii, Orzechowa, Podleśna, Poziomkowa, Sasanki, Sosnowa, Wiśniowa, Wrzosowa;
  • Lipków: Akacjowa;
  • Wojcieszyn: Sielska.

Terminy wywozu – Rejon 9

REJON 10

  • Borzęcin Duży: Borowa Droga , Pl. Fryderyka Chopina, Spacerowa, Relaksowa, Trakt Królewski, Wodnisko;
  • Borzęcin Mały: Trakt Królewski, Wschodzącego Słońca;
  • Buda: Zaborowska;
  • Mariew: Dzika, Kwiatowa, Łąkowa, Spacerowa, Strumykowa, Wólczyńska, Zaborowska, Zdrojowa;
  • Stanisławów: Spacerowa, Zaborowska, droga przez wieś bez nazwy;
  • Topolin: Batorego, Sobieskiego;
  • Wierzbin:  Królewicza Jakuba, Sobieskiego, Trakt Królewski;
  • Wojcieszyn: Trakt Królewski, Wspólna;
  • Zalesie: Trakt Królewski

Terminy wywozu – Rejon 10