1

Opieka weterynaryjna dla zwierząt bezdomnych z terenu Gminy Stare Babice

Uprzejmie informujemy, że w dniu 27.01.2023 r. zostało opublikowane zawiadomienie o wyborze wykonawcy w zakresie opieki weterynaryjnej dla zwierząt bezdomnych z obszaru gminy Stare Babice, wykonawcą usługi będzie lecznica weterynaryjna Leszno – Gabinet Weterynaryjny sp. z.o.o.

            Powyższa sytuacja związana jest z corocznym obowiązkiem przeprowadzania postępowania o udzielenie zamówienia w zakresie opieki weterynaryjnej dedykowanej zwierzętom bezdomnym na terenie gminy Stare Babice.

W postępowaniu oferty złożyli Wykonawcy:

  • Leszno – Gabinet Weterynaryjny Sp. z. o. o. – 253 871,40 zł brutto;
  • VETRIVER Klinika Weterynaryjna Andrzej Małkowski – 347 655,00 zł brutto.

Więcej informacji na temat postępowania pod linkiem https://platformazakupowa.pl/transakcja/714320

Gmina planuje zawrzeć umowę z wyłonionym Wykonawcą na początku lutego br., Leszno Gabinet Weterynaryjny Sp. z.o.o. będzie wykonywał ten sam zakres czynności
w zakresie opieki nad zwierzętami bezdomnymi, który sprawowała dotychczasowa klinika VETRIVER. W ten zakres wchodzi również świadczenie usług w weekendy, święta i w nocy.

O zawartej umowie oraz innych szczegółach dotyczących opieki nad zwierzętami bezdomnymi poinformujemy Państwa osobnym komunikatem po zawarciu umowy z Wykonawcą.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości i pytań prosimy o bezpośredni kontakt z Referatem Ochrony Środowiska, e-mail: ros@stare-babice.pl  

Dziękujemy pracownikom Wykonawcy VETRIVER Klinika Weterynaryjna w Laskach za dotychczasową współpracę na rzecz zwierząt bezdomnych. 

Przypominamy jednocześnie, że w przypadku zwierząt domowych posiadających właścicieli w zakresie prywatnej opieki weterynaryjnej posiadacie Państwo swobodę wyboru miejsca leczenia swoich pupili.