Relacja z Beach Volleyball Stare Babice 2021

19 czerwca odbył się turniej siatkówki plażowej Beach Volleyball Stare Babice 2021 organizowany przez UKS Siatkarz Stare Babice i GOSiR Stare Babice. Turniej rozgrywany był w dwóch kategoriach: męskiej i damskiej. Na starcie stanęło 13 par damskich i 22 pary męskie. Po ponad dziesięciu godzinach rywalizacji zostały wyłonione najlepsze pary. Turniej damski rozgrywany był w systemie do jednego wygranego seta do 21 punktów. Turniej męski od fazy półfinałowej rozgrywany był do dwóch wygranych setów do 15 punktów.

W turnieju damskim najlepsza okazała się para Monika Kaczorowska/Natalia Gajewska, które w finale pokonała po zacięty i wyrównanym meczu parę Izabela Zackiewicz/Justyna Tylutki. W meczu o trzecie miejsce lepsza okazała się para Karolina Narożnik/Karolina Kłodzińska, wygrywając z parą Magda Koper/Martyna Kwiatkowska.

W turnieju męskim najlepsza okazała się para Robert Kozłowski/Maciej Stępień, która w finale pokonała parę Paweł Zackiewicz/Adam Pempiak. W meczu o trzecie miejsce zwyciężyła para Konrad Chudek/Kamil Radzikowski pokonując parę Maciek Okrzeja/Jakub Skrajny.

GALERIA TURNIEJU

Najlepsze pary w turnieju damskim oraz męskim, otrzymały pamiątkowe medale oraz nagrody rzeczowe. Zostały one wręczone przez Prezesa UKS Siatkarz Stare Babice Pana Karola Rusaka oraz Sekretarza UKS Siatkarz Stare Babice Pana Marcina Jakubowskiego. Nad organizacją i przebiegiem turnieju czuwali GOSiR Stare Babice, UKS Siatkarz oraz główny sędzia turnieju Pani Martyna Jakubowska.

Klasyfikacja końcowa:

Turniej damski:

  1. Monika Kaczorowska/Natalia Gajewska
  2. Izabela Zackiewicz/Justyna Tylutki
  3. Karolina Narożnik/Karolina Kłodzińska
  4. Magda Koper/Martyna Kwiatkowska

Turniej męski:

  1. Robert Kozłowski/Maciej Stępień
  2. Paweł Zackiewicz/Adam Pempiak
  3. Konrad Chudek/Kamil Radzikowski
  4. Maciek Okrzeja/Jakub Skrajny

Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom za emocje siatkarskie na najwyższym poziomie oraz gratulujemy zwycięzcom.

                                                                                              UKS Siatkarz Stare Babice