SENIORZY W AKCJI – BEZPŁATNE ZAJĘCIA DLA SENIORÓW ZE STARYCH BABIC

Od 8 maja seniorzy z Gminy Stare Babice będą mieli możliwość skorzystania z bezpłatnych zajęć, które wpłyną pozytywnie na ich zdrowie i samopoczucie. Zachęcamy seniorów do aktywnego spędzenia czasu i zapraszamy na trzy różne formy ruchu, dostosowane do indywidualnych potrzeb.

W ramach programu przygotowanego przez Fundację Promocji Rekreacji „KIM” będzie można uczestniczyć w zajęciach takich jak nordic walking, joga oraz gimnastyka rekreacyjna (start zajęć gimnastyki rekreacyjnej – 5 czerwca). Nordic walking pozwoli na aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu, joga, na poprawę elastyczności i kondycji mięśniowej, a gimnastyka rekreacyjna to doskonały sposób na wzmocnienie organizmu, określonych partii mięśni, poprawienie wytrzymałości lub odreagowanie stresu dnia codziennego.

Poniżej przedstawiamy harmonogram zajęć:

  • Nordic Walking: poniedziałki o godzinie 9:15, zbiórka w Stanisławowie, przy Kampinoskim Parku Narodowym,
  • Joga – zdrowy kręgosłup: wtorki o 13:00, Klub Mieszkańca w Szkole Podstawowej H. Sienkiewicza, ul. Polna 40,
  • Gimnastyka rekreacyjna (od 5 czerwca): poniedziałki o 17:00, Klub Mieszkańca w Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza, ul. Polna 40.

Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji na temat zajęć, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 606 225 863 lub adresem mailowym: eliza@fundacjakim.pl. Czekamy na Państwa zgłoszenia i już teraz zapraszamy na zajęcia.