„Smartfonowe ABC” zajęcia edukacyjne dla osób 50+

Fundacja Zaczyn i Huawei Polska zapraszają na cykl zajęć edukacyjnych dla osób 50+ poświęcony aplikacjom na smartfony.
Zajęcia „Smartfonowe ABC” będą prowadzone w kolejne wtorki i czwartki w godzinach 14.00-16.00 na facebookowym profilu: TelewizjaPokolenia (www.facebook.com/TelewizjaPokolenia).
By wziąć w nich udział nie jest konieczna jakakolwiek rejestracja. Wystarczy wejść na profil w godzinie odbywania się warsztatów prowadzonych przez trenera Łukasza Szczepańczyka.
Już 25 stycznia o 14.00 zajęcia o tym skąd ściągać, jak instalować, i jak optymalnie użytkować rozmaite aplikacje przydatne w codziennym życiu.
27 stycznia o 14.00 odbędą się zajęcia o aplikacjach Google na smartfona, pozwalających na odnajdywanie adresów i tras dojazdów, komunikację tekstową i dźwiękową, prowadzenie kalendarza itp.
1 lutego o 14.00 zajęcia dotyczyć będą komunikatorów audio-video do prowadzenia rozmów na żywo i uczestnictwa w zajęciach edukacyjnych (Meets, Messenger, Zoom, inne).
3 lutego o 14.00 omówine będą aplikacje wspierające aktywność fizyczną (aplikacje z ćwiczeniami, wspierające rehabilitację, medytacyjne, oddechowe, liczniki kalorii, krokomierze, itp).

Zajęcia realizowane są przez Fundację Zaczyn dzięki wsparciu Huawei Polska.
Więcej informacji na: www.facebook.com/TelewizjaPokolenia oraz www.zaczyn.org