Srebrne gody

W sobotę 24 września miała miejsce uroczystość jubileuszu 25-lecia zawarcia związku małżeńskiego par z terenu naszej gminy, które obchodziły swoje Srebrne Gody w roku 2021 oraz w roku bieżącym.

Po słodkim poczęstunku, za który dziękujemy Restauracji Hedera, wszystkich uczestników spotkania zaproszono do Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice na koncert zespołu Papa D.

Pamiętany z lat 80-tych energetyczny wokalista Paweł Stasiak wraz z zespołem doskonale podkreślili charakter tej uroczystości. Koncert był dedykowany wszystkim parom obchodzącym swój jubileusz, a jak wiadomo jest to muzyka z młodości większości naszych par. Repertuar nawiązywał do młodych lat naszych jubilatów, a wielu z nostalgią wspominało szkolne dyskoteki. Koncert bardzo poruszył publiczność, cała sala śpiewała znane utwory, a niektóre pary nawet tańczyły jak za dawnych lat.

Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu i umilili swoją obecnością ten wieczór. Wszystkim Jubilatom składamy najlepsze życzenia zdrowia i miłości na kolejne lata.