Kolejna wartościowa inicjatywa zrealizowana z myślą o lokalnej społeczności. Wyjazd do Energylandii oraz Muzeum Małopolski Zachodniej był doskonałą okazją do integracji, wspólnego spędzenia czasu i stworzenia wielu pięknych wspomnień.
Zachęcamy do obejrzenia relacji z tego wyjątkowego wydarzenia.