Wręczenie nagród w konkursie „Stwórzmy razem Kalendarz Gminy Stare Babice 2027”

Dziś Wójt Gminy Stare Babice wręczył nagrody laureatom pierwszego etapu konkursu fotograficznego „Stwórzmy razem Kalendarz Gminy Stare Babice 2027”.
🏆 I miejsce zdobył Piotr Borodziński za fotografię „Warszawa widziana z Babic”.
👏 Wyróżnienia otrzymali:
- Monika Ciepłucha za zdjęcie „Otulina Parku Kampinoskiego”,
- Piotr Borodziński za fotografię „Królowa Puszczy”.
Serdecznie gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie oraz pokazanie piękna Gminy Stare Babice z własnej perspektywy.
📸 Zapraszamy do udziału w II etapie konkursu, którego tematem jest letnie oblicze naszej gminy. Prace można nadsyłać do 30 sierpnia 2026 r. Najciekawsze fotografie mają szansę znaleźć się w Kalendarzu Gminy Stare Babice 2027. Zachęcamy wszystkich pasjonatów fotografii do udziału! 🌿☀️