Wręczenie nagród w konkursie „Stwórzmy razem Kalendarz Gminy Stare Babice 2027”

Dziś Wójt Gminy Stare Babice wręczył nagrody laureatom pierwszego etapu konkursu fotograficznego „Stwórzmy razem Kalendarz Gminy Stare Babice 2027”.

🏆 I miejsce zdobył Piotr Borodziński za fotografię „Warszawa widziana z Babic”.

👏 Wyróżnienia otrzymali:

  • Monika Ciepłucha za zdjęcie „Otulina Parku Kampinoskiego”,
  • Piotr Borodziński za fotografię „Królowa Puszczy”.

Serdecznie gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie oraz pokazanie piękna Gminy Stare Babice z własnej perspektywy.

📸 Zapraszamy do udziału w II etapie konkursu, którego tematem jest letnie oblicze naszej gminy. Prace można nadsyłać do 30 sierpnia 2026 r. Najciekawsze fotografie mają szansę znaleźć się w Kalendarzu Gminy Stare Babice 2027. Zachęcamy wszystkich pasjonatów fotografii do udziału! 🌿☀️

szczegóły konkursu: https://stare-babice.pl/znamy-wyniki-pierwszego-etapu-konkursu-fotograficznego-stworzmy-razem-kalendarz-gminy-stare-babice-2027/?fbclid=IwY2xjawSiDMBleHRuA2FlbQIxMABicmlkETBKcHdJTldNcDhmZzdZSjdnc3J0YwZhcHBfaWQQMjIyMDM5MTc4ODIwMDg5MgABHj2-Pyqwen198jUjrdaY7M7_xqQYPP8S1K9RM8rrvAMJNU3pr5GoVVDzYnjA_aem_-klzTH2No5dCoTIWiWWZdQ