Co ze świętami? – spektakl wielkanocny dla dzieci

Data opublikowania: 24.02.2022

Start: 3.04.2022 / 18:00

Miejsce: Sala Widowiskowa Domu Kultury Stare Babice w Zielonkach-Parceli

Wstęp: bilety płatne

Nasi bohaterowie przeniosą nas w do magicznego ogrodu małej dziewczynki Zuzi.

Krzaki, klomby, kwiaty… huśtawka, na której kołysze się kurczak PIÓREK. Nieopodal, na trawniku, spotkamy kurczaka Żółtka, który będzie grał w szachy… Co przyniesie przedświąteczny dzień? Czy Zuzia znajdzie tak poszukiwanego Zająca? Kurczaki zabiorą najmłodszych na wiosenny bal… Sprawdźcie sami co czeka Was w magicznym ogrodzie pełnych dźwięków, wiosennych piosenek i prostych do zatańczenia choreografii.

Wystąpią:

DZIEWCZYNKA – Zuzia – Agnieszka Mrozińska/Anna Sandowicz
KURCZAK – PIÓREK -Tomasz Błasiak/ Krystian Kukułka
KURCZAK- ŻÓŁTEK – Tomasz Ciachorowski
ZAJĄC – Anna Głogowska

Produkcja – Kulturalne Eventy Katarzyna Piątosa- Kuśmierczyk
Spektakl dla całych rodzin z maluchami od 3 lat.

Bilety w cenie 25 zł można kupić pod linkiem: https://iframe124.biletyna.pl/ oraz w kasie Domu Kultury Stare Babice. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice – zniżka 20 %. Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w kasie Domu Kultury po okazaniu Karty Dużej Rodziny lub Karty Seniora.

Kasa czynna pn.-pt. godz. 8:00-16:00.

Spektakl zostanie zrealizowany zgodnie z Regulaminem funkcjonowania Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice w stanie zagrożenia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 dostępnym na naszej stronie internetowej i zgodnie z aktualnymi obostrzeniami dotyczącymi organizacji wydarzeń.