Kolędowanie z GOSPEL JOY

Data opublikowania: 8.01.2020

Start: 19.01.2020 / 17:00

Miejsce: Dom Kultury Stare Babice

Wstęp: 30 zł

GOSPEL JOY to poznański chór przepełniony energią i radością. Od ponad 20 lat występuje na polskich i zagranicznych scenach, śpiewając tak największe hity muzyki gospel, jak i autorskie utwory, wykonywane w języku polskim i angielskim. GOSPEL JOY współpracował m. in. z takimi artystami jak: Mietek Szcześniak, Natalia Niemen, Kasia Moś, Mate.O, Brian Fentress (USA), Ruth Lynch (Wlk. Brytania), Emma Nichols (USA), Mezo i Sylwia Grzeszczak. Ma na swoim koncie pięć płyt, koncerty telewizyjne oraz półfinał w programie „Mam talent”.

W wyjątkowym okresie Bożego Narodzenia zapraszamy na magiczny koncert, podczas którego usłyszymy nastrojowe, świąteczne pastorałki, hity wykonywane przez światowej sławy wokalistów oraz kolędy w wyjątkowych, gospelowych aranżacjach.

Bilety na koncert dostępne są na www.biletyna.pl lub w kasie Domu Kultury Stare Babice w cenie 30 zł. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr: 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice bilety ze zniżką 20 % tj. 24 zł. Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w kasie Domu Kultury Stare Babice przy ul. Południowej 2a w Zielonkach-Parceli po okazaniu Karty Dużej Rodziny lub Karty Seniora. Płatność kartą. Kasa czynna pn-pt. godz. 8:00-16:00.