Żyj zdrowo w zdrowym świecie

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zaczynamy w Domu Kultury w Zielonkach-Parceli o godzinie 15.00. Program wypełniony jest fantastycznymi atrakcjami wspaniałych utalentowanych artystów. W Sali Widowiskowej przewidziano występy taneczne i wokalne, zaś w bibliotece i w holu liczne kiermasze, warsztaty, gry, a nawet futbol stołowy. Nie zabraknie również pysznej grochówki. O godzinie 20.00 tradycyjne, wzruszające i zawsze napełniające ludzkie serca nadzieją „Światełko do nieba”.

Podczas 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można będzie wylicytować grę w tenisa stołowego z Wójtem Gminy Stare Babice Sławomirem Sumką.

Serdecznie zapraszamy do licytacji: https://allegro.pl/oferta/gra-w-tenisa-stolowego-z-wojtem-gminy-stare-babice-13187814545

W tym roku hasłem przewodnim Finału WOŚP jest „Żyj zdrowo w zdrowym świecie”. Niech to przesłanie pozostanie z nami na bardzo długo, abyśmy wspierali nasze zdrowie. Dlatego zasilajmy puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zarówno te stacjonarne jak i e-puszki oraz bierzmy udział w licznych licytacjach, aby świat, w którym żyjemy był coraz lepszy, bo przecież zdrowy świat tworzą przede wszystkim zdrowi ludzie.

Szczegóły wydarzenia mogą Państwo przeczytać pod linkiem: https://www.facebook.com/events/1224504695153004

 

GRAMY DO KOŃCA ŚWIATA I JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ!!!