Jesienne Biletobranie – setki biletów WTP do wygrania

W ramach „Europejskiego Tygodnia Mobilności” którego zwieńczeniem jest „Europejski Dzień Bez Samochodu”, organizowane są m.in. Dni Transportu Publicznego. DTP to weekend ( 17-18 września 2022 r. ) poświęcony promowaniu transportu zbiorowego.

Jednym z elementów akcji jest Jesienne Biletobranie, które rozpocznie się 16 września i potrwa aż 2. tygodnie, do piątku 30 września. Do wygrania jest kilkaset biletów 30-dniowych normalnych lub ulgowych,  ważnych w strefie pierwszej, drugiej lub pierwszej i drugiej w zależności od typu biletu zgłoszonego podczas rejestracji do Konkursu.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy kupić bilet długookresowy 30- lub 90-dniowy nie wcześniej niż 1 września i aktywować go przed wysłaniem zgłoszenia. Każdy może dokonać jednego zgłoszenia swojego numeru karty w ramach całego okresu trwania konkursu, tj. od 16 do 30 września 2022 r.

Więcej nt. konkursu przeczytać można na stronie: https://www.wtp.waw.pl/newsy/2022/09/06/jesienne-biletobranie-do-wziecia-bilety-30-dniowe/

Mieszkańcom Gminy Stare Babice przypominamy o możliwości wyrobienia babickiego Biletu Metropolitalnego. Więcej informacji nt. biletu uzyskać można na stronie:https://stare-babice.pl/dla-mieszkanca/bilet-metropolitalny-dla-mieszkancow-gminy/ lub pod numerem telefonu: 22 722 95 81

 

Europejski Tydzień Mobilności