Zimowe atrakcje w Domu Kultury Stare Babice

udostępnij
Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat na akcję „Zimowe atrakcje w Domu Kultury Stare Babice”, która odbędzie się w pierwszym tygodniu ferii tj. od 13 do 17 lutego 2023!
Będzie to pięć dni pełnych przygód, które spędzimy na wielu aktywnościach, wśród różnorodnych atrakcji, na pewno bez nudy, a co najważniejsze – pod okiem doświadczonych opiekunów i kreatywnych instruktorów!
Opiekę zapewniamy od godziny 8:00, a zajęcia mamy zaplanowane w dwóch grupach od godziny 9:00-16:00.
W programie:
– warsztaty kreatywne ( m.in. upominki walentynkowe, zakładki do książek, maski weneckie, gąsienica z kropek)
– dwa seanse filmowe
– pokaz eksperymentów
– biblioteczne niespodzianki (zajęcia i zabawy)
– warsztaty lalkarskie (każde dziecko wykona swoją własną lalkę)
– spektakl Teatru Igraszka pt. „Złote jajko” na Sali Widowiskowej
– rywalizacja i zabawy ruchowe na powietrzu oraz w GOSiR
– pojedynki przy planszówkach
– codzienny obiad cateringowy
– na koniec tygodnia bal karnawałowy z animatorami! (stroje według własnych upodobań, każdy będzie mógł przeistoczyć się w swoją ulubioną postać).
Zapisy od 10 stycznia do 3 lutego 2023 wyłącznie online pod linkiem: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/43853. Prosimy o założenie konta sobie i dziecku na portalu www.strefazajec.pl.
Opłata za cały tydzień za dziecko wynosi: 650 zł i powinna być dokonana przez portal www.strefazajec.pl lub kartą w sekretariacie Domu Kultury Stare Babice.
Płatność dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej przez Gminę Stare Babice (numer karty zaczynający się od cyfr 1432072) – wyłącznie po okazaniu karty w kasie DK Stare Babice – wynosi 520 zł.
Regulamin do pobrania:
Deklaracja Uczestnictwa do pobrania:
Podpisana Deklaracja Uczestnictwa powinna być złożona w sekretariacie Domu Kultury Stare Babice nie później niż do 3 lutego 2023 r.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 487 18 70 lub 22 487 18 48.
Zapraszamy!