Skład Młodzieżowej Rady Gminy Stare Babice – III kadencja
Imię i nazwisko | Funkcja | Szkoła |
Michalina Bukowska | Przewodnicząca Młodzieżowej Rady Gminy | Szkoła Podstawowa w Zielonkach-Parceli |
Sebastian Bek | Wiceprzewodniczący Młodzieżowej Rady Gminy | uczniowie szkół ponadpodstawowych |
Jan Nowakowski |
Sekretarz Młodzieżowej Rady Gminy | uczniowie szkół ponadpodstawowych |
Hanna Wierzchucka | Radna | Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Starych Babicach |
Helena Nieścior |
Radna | Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Starych Babicach |
Stanisław Sitarski |
Radny | Szkoła Podstawowa w Zielonkach-Parceli |
Mira Chaber |
Radna | Szkoła Podstawowa w Koczargach Starych |
Hanna Baranowska |
Radna | Szkoła Podstawowa w Koczargach Starych |
Julianna Rutkowska |
Radna | Szkoła Podstawowa w Borzęcinie Dużym |
Kacper Warot |
Radny | Szkoła Podstawowa w Borzęcinie Dużym |
Zuzanna Pluta |
Radna | Edulab – Niepubliczna Szkoła Podstawowa |
Szymon Dąbrowski | Radny | Edulab – Niepubliczna Szkoła Podstawowa |
Adam Wojda |
Radny | BIG BEN Niepubliczna Polsko-Brytyjska Szkoła Podstawowa im. gen. Władysława Andersa |
Stanisław Buczyński |
Radny | BIG BEN Niepubliczna Polsko-Brytyjska Szkoła Podstawowa im. gen. Władysława Andersa |
Antoni Buczyński |
Radny | BIG BEN Niepubliczna Polsko-Brytyjska Szkoła Podstawowa im. gen. Władysława Andersa |
Skład Młodzieżowej Rady Gminy Stare Babice – II kadencja
Imię i nazwisko | Funkcja | Szkoła |
Jan Waligóra | Przewodniczący Młodzieżowej Rady Gminy | Uczniowie szkół ponadpodstawowych |
Gustaw Baca-Lönn | Wiceprzewodniczący Młodzieżowej Rady Gminy | Uczniowie szkół ponadpodstawowych |
Katarzyna Bednarz |
Sekretarz Młodzieżowej Rady Gminy | Szkoła Podstawowa w Koczargach Starych |
Sebastian Bek | Radny | Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Starych Babicach |
Iwo Bodył |
Radny | Uczniowie szkół ponadpodstawowych |
Michalina Bukowska |
Radna | Szkoła Podstawowa w Zielonkach-Parceli |
Maria Curyło |
Radna | Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Starych Babicach |
Adam Grzybowski |
Radny | Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Starych Babicach |
Jan Kafarski |
Radny | Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej Kampinos w Borzęcinie Dużym |
Maja Maćkiewicz |
Radna | Szkoła Podstawowa w Zielonkach-Parceli |
Laura Płeszka |
Radna | Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Starych Babicach |
Patryk Mroziński |
Radny | Uczniowie szkół ponadpodstawowych |
Mikołaj Oraniec |
Radny | Niepubliczna Szkoła Podstawowa Edulab |
Maksymilian Pniewski |
Radny | Uczniowie szkół ponadpodstawowych |
Emilia Żółcińska |
Radna | Szkoła Podstawowa w Zielonkach-Parceli |
Skład Młodzieżowej Rady Gminy Stare Babice – I kadencja
Imię i nazwisko |
Funkcja |
Szkoła |
Jan Waligóra | Przewodniczący Młodzieżowej Rady Gminy |
Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Starych Babicach |
Weronika Trzepałka | Wiceprzewodnicząca Młodzieżowej Rady Gminy |
Szkoła Podstawowa w Koczargach Starych |
Samer Afana | Sekretarz Młodzieżowej Rady Gminy | Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Starych Babicach |
Sebastian Bek | Radny | Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Starych Babicach |
Emilia Gajewicz | Radna | Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Starych Babicach |
Laura Płeszka | Radna | Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Starych Babicach |
Maja Kaczurba | Radna | Szkoła Podstawowa w Zielonkach-Parceli |
Kacper Kostanek | Radny | Szkoła Podstawowa w Zielonkach-Parceli |
Stanisław Radliński | Radny | Szkoła Podstawowa w Zielonkach-Parceli |
Emilia Żółcińska | Radna | Szkoła Podstawowa w Zielonkach-Parceli |
Antoni Napurka | Radny | Szkoła Podstawowa w Koczargach Starych |
Krystian Pacocha | Radny | Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej Grupy Kampinos w Borzęcinie Dużym |
Mateusz Wach | Radny | Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej Grupy Kampinos w Borzęcinie Dużym |
Jan Kozak | Radny | Niepubliczna Szkoła Podstawowa Edulab |
Natalia Perkowska | Radna | BIG BEN Niepubliczna Polsko-Brytyjska Szkoła Podstawowa im. gen. Władysława Andersa |
Ewa Oleksiewicz | Radna | Uczniowie szkół ponadpodstawowych |