50 lat miłości – uroczystość wręczenia Medali za długoletnie pożycie małżeńskie

udostępnij

W sobotę, 16 września, w Sali Widowiskowej Domu Kultury w Starych Babicach odbyła się wyjątkowa uroczystość, która była hołdem dla miłości i trwałego związku. Wydarzenie to było okazją do uhonorowania par, które wspólnie przeszły przez życie, dzieląc radości i troski przez przynajmniej 50 lat!

Wójt Gminy Sławomir Sumka miał zaszczyt wręczyć jubilatom medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Podczas uroczystości serdeczne życzenia do wszystkich  zebranych par skierowali przewodniczący Rady Gminy, Pan Krzysztof Szuba, oraz Przewodniczący Rady Seniorów, Pan Tadeusz Wiśniewski. Niezapomnianym momentem tej wyjątkowej uroczystości był także fantastyczny (jak zawsze) występ chóru Aprobata.

Cała uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie była wyjątkowym wydarzeniem, które pozostawiło nie tylko wspaniałe wspomnienia, ale także inspirujący przekaz o znaczeniu miłości i poświęcenia w małżeństwie.

Jesteśmy dumni, że możemy być świadkami i uczestnikami takich chwil, które ukazują, jak wielką siłę ma miłość i trwałe związki. Gratulujemy jeszcze raz wszystkim jubilatom i życzymy im kolejnych pięknych lat spędzonych razem w miłości i zrozumieniu. Niech Wasze małżeństwa nadal będą źródłem wzajemnej radości i wsparcia a dla nas inspiracją i motywacją by zawsze dbać o miłość i relacje!