VI Sesja Młodzieżowej Rady Gminy Stare Babice – nowe pomysły i plany na przyszłość.

udostępnij
📅 8 czerwca odbyła się VI Sesja Młodzieżowej Rady Gminy Stare Babice, podczas której omówiono szereg spraw związanych z działalnością Rady oraz inicjatywami skierowanymi do młodzieży.
👥️ Członkowie MRG dyskutowali nad organizacją spotkania podsumowującego pierwsze półrocze kadencji, a także rozpoczęli prace nad wnioskiem dotyczącym wydłużenia kadencji Młodzieżowej Rady do trzech lat.
🔹️ Jednym z głównych tematów obrad był projekt ściany „Free Graffiti”, która ma stworzyć młodym mieszkańcom przestrzeń do legalnego i kreatywnego wyrażania swojej twórczości.
🔹️ Przeprowadzono również debatę na temat funkcjonowania komunikacji miejskiej na terenie Gminy Stare Babice, podczas której wymieniono opinie oraz propozycje możliwych usprawnień.
🔹️Podczas sesji poruszono także kwestie związane z organizacją stoiska Młodzieżowej Rady Gminy podczas Dnia Babic, omówiono termin kolejnego spotkania oraz najbliższe plany i wydarzenia.
🔹️Obrady zakończyła dyskusja w ramach wolnych wniosków i informacji.