Adoptuj zwierzaka już dziś!

udostępnij

W poniższej galerii prezentujemy Państwu psy przebywające w hoteliku dla psów i kotów znajdującym się na terenie gminy Stare Babice.

Przed adopcją w pierwszej kolejności warto odpowiedzieć na pytanie jakiego psiaka poszukujemy: dużego, małego, spokojnego, energicznego, młodego czy może starszego? Dodatkowo zalecany jest spacer zapoznawczy alby lepiej poznać upatrzonego psa, oswoić się z nim. Osoba prowadząca hotelik chętnie opowie o swoich podopiecznych.

Psy przed wydaniem do adopcji zostaną poddane zabiegowi kastracji/sterylizacji oraz zostaną elektronicznie oznakowane.
Zwierzaki posiadają aktualne szczepienia. Obowiązuje procedura adopcyjna,

Jeśli, któryś z psów skradł Państwa serce zapraszamy do kontaktu pod numerem 797 850 824.

 

 

Glutuś – to uroczy rudy pies o bystrym spojrzeniu w wieku ok 7-8 miesięcy, wielkością sięgający mniej więcej do kolana ważący ok. 10 kg. Ten psiak to jeszcze mała rozrabiaka, potrzebuje się wybiegać, wyszaleć i powygłupiać jak to młody pies. Glutuś jest przyjazny dla ludzi, akceptuje dzieci, z innymi zwierzętami nie ma problemu. Reaguje na podstawowe komendy, umie chodzić na smyczy. 

Pies zagrożony wywiezieniem do schroniska.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maluch – psie, urocze dziecko w wieku ok. 7-8 miesięcy. Wielkością sięga mniej więcej do kolana. Jest to przyjazny psiak, nie szuka zwady, kocha głaskanie i pieszczochy. Maluch dogaduje si ę z innymi psami, będzie dobrym kompanem dla dorosłych i dzieci.

Pies zagrożony wywiezieniem do schroniska

 

 

 

 

 Corgi jest młodą suczką w wieku ok. 1,5 lat. Można by ją krótko scharakteryzować jako miks wilka ze względu na umaszczenie i uszy z corgi ze względu na jej wielkość.
Jest to suczka uległa, od razu kładzie się i wystawia brzuszek do głaskania. Przebywa z innymi psami i nie sprawia z tego tytułu problemów. Corgi jest psem bardzo ciekawskim – wszystko musi sprawdzić, wszędzie wejść i wszędzie wepchnąć swój wilczy pyszczek.Pies zagrożony wywiezieniem do schroniska

 

 

 

 

Staruszek – pies w wieku ok. 7-8 lat. Trochę przygłuchy ale nie przeszkadza mu to w byciu przytulaśnym, przyjaznym psem. Staruszek dobrze reaguje na zwierzęta w tym również na koty.

Przebywa w domu tymczasowym.

 

 

 

 

 

Sonia – jest psem średniej wielkości, w wieku ok. 5 lat, jest po zabiegu sterylizacji. Sonia jest przyjazną, spokojną i pokorną suczką. Dobrze zachowuje się w domu i na podwórku. Suczka ma w sobie sporo energii i potrafi bawić się z psami większymi od niej.

Przebywa w domu tymczasowym.