Babicki Konkurs Pierniczkowy 2020

udostępnij

Termin nadsyłania zdjęć pierniczków: 01-13 grudnia 2020

Zapraszamy do udziału w pierwszym„ Babickim konkursie pierniczkowym”, który wyłoni najpiękniejsze świąteczne pierniczki wykonane przez mieszkańców gminy Stare Babice i nie tylko. Upiecz, udekoruj i pochwal się swoim dziełem!

W ramach świątecznych przygotowań już dziś zachęcamy Wszystkich, bez względu na wiek, do ich wykonania w rodzinnym gronie, podzielenia się z nami zdjęciami z procesu ich tworzenia i efektu końcowego.

Dla osoby, rodziny, której pierniczki będą prezentowały się najpiękniej, wyjątkowo i niepowtarzalnie przewidujemy niezwykłą nagrodę – autorską książkę kucharską pt. „Moje Smaki” Michela Moran z jego autografem. Jest on cenionym restauratorem, Francuzem o hiszpańskich korzeniach, znanym także jako juror polskiej edycji telewizyjnego programu MasterChef i MasterChef Junior, dla którego zawód kucharza to nie tylko profesja, ale przede wszystkim pasja.

Poza nagrodą główną przewidujemy także nagrody niespodzianki dla tych, którzy otrzymają wyróżnienia w konkursie.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie nam zdjęć swoich pierniczków- dwa zrobione podczas pracy nad nimi i jedno ukazujące gotowe pierniczki z Tobą lub całą rodziną.

Zdjęcia prosimy nadsyłać od 1 do 13 grudnia 2020 roku na adres: konkurs@domkultury-starebabice.pl.

Szczegółowe zasady konkursu znajdują się w Regulaminie babickiego konkursu pierniczkowego 2020 na stronie www.domkultury-starebabice.pl

 

REGULAMIN KONKURSU

 

Wynik ogłosimy 17 grudnia, by zwycięzca mógł otrzymać nagrodę jeszcze przed Świętami.

Zapraszamy!