Już dziś 23 czerwca 2026 r. w godzinach 8:00–15:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Ożarowie Mazowieckim odbędzie się bezpłatny dyżur Doradcy Energetycznego Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, realizowany w ramach Projektu Doradztwa Energetycznego.
To doskonała okazja, aby uzyskać fachowe i bezpłatne wsparcie w zakresie planowanych inwestycji związanych z poprawą efektywności energetycznej budynków, wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii czy dostępnych form dofinansowania. Podczas konsultacji będzie można uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące zarówno bieżących programów wsparcia, jak i sposobów ograniczenia kosztów zużycia energii.
Podczas dyżuru będzie można uzyskać informacje m.in. na temat:
- aktualnej oferty finansowej WFOŚiGW w Warszawie,
- projektu „Mikroretencja”,
- programu „Czyste Powietrze”,
- programu „Moje Ciepło”,
- możliwości ograniczenia kosztów zużycia energii,
- termomodernizacji budynków mieszkalnych,
- odnawialnych źródeł energii,
- działań związanych z adaptacją do zmian klimatu oraz gospodarowaniem wodami opadowymi.
Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z bezpłatnych konsultacji i uzyskania informacji dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

