Biblioteka nieczynna w dniach 12-25 marca 2020 r.

udostępnij

Szanowni Czytelnicy!

W związku z podjęciem zdecydowanych kroków mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2 sztab kryzysowy z udziałem ministra kultury i dziedzictwa narodowego zdecydował o czasowym zamknięciu od 12 marca 2020 r. instytucji kultury (w tym bibliotek publicznych), filharmonii, oper, teatrów, muzeów, kin, placówek szkolnictwa artystycznego oraz szkół i uczelni wyższych.

Informujemy, iż od dnia 12 marca br. do dnia 25 marca br. Biblioteka Publiczna Gminy Stare Babice będzie dla Czytelników nieczynna.

Terminy zwrotów książek przypadające na te dni zostaną automatycznie przedłużone do dnia 26 marca br. Kolejka rezerwacji począwszy od dnia 12 marca br. zostanie wstrzymana. Rezerwacje będzie można odbierać od dnia 26 marca br.

Zgodnie z wcześniejszą informacją przypominamy, iż istnieje telefoniczna możliwość przedłużania materiałów bibliotecznych po podaniu numeru karty bibliotecznej, jak również poprzez stronę internetową biblioteki, logując się danymi z karty bibliotecznej.

Przed wejściem do biblioteki znajduje się biblioskrytka – wrzutnia. Zwrotu książek można dokonać o dowolnej, dogodnej dla wszystkich porze.
Wyjątkowo, osoby, które chciałyby skorzystać z usługi Legimi mogą otrzymać kod dostępu, na miesiąc marzec, telefonicznie po podaniu numeru karty bibliotecznej, pod warunkiem posiadania niezablokowanego konta.

O wszelkich zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco.