Dzień Dziecka 2021

udostępnij

Drogie Dzieci!

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy na cyrkowe atrakcje i animacje dla dzieci na placu przed Domem Kultury Stare Babice!
W godz. 16-20 na dzieci czekać będzie specjalna niespodzianka od Wójta Gminy Stare Babice.

O godzinie 15.00 i 17.30 na żywo, w Sali Widowiskowej, odbędzie się spektakl pt. „Zielony Kopciuszek” w wykonaniu Teatru Kultureska. Bilety na spektakl w cenie 10 zł dostępne są na stronie www.biletyna.pl pod linkiem: https://iframe124.biletyna.pl/ lub w kasie Domu Kultury Stare Babice.

Z okazji Waszego święta zapraszamy Was w progi Domu Kultury!

Po każdym ze spektaklu zapraszamy Was do wspólnej zabawy na powietrzu na placu przed Domem Kultury. Oj, będzie się działo!
Zaplanowaliśmy krótki pokaz umiejętności szczudlarskich i cyrkowych, wiele atrakcji, animacji i wspólnych aktywności!
Będzie ciekawie, kolorowo i z niespodziankami!…
Czekamy na Was

“Zielony Kopciuszek” to interaktywny spektakl muzyczny dla dzieci, który dzięki licznym piosenkom, konkurencjom i animacjom przeniesie dzieci w świat baśni o Kopciuszku, jakiej dotąd nie znały.
To autorska adaptacja baśni o Kopciuszku, oparta na autorskim scenariuszu i bajkowej muzyce. Wszystkie piosenki są śpiewane przez aktorów na żywo i posiadają ekspresyjną choreografię. Spektakl opatrzony jest barwną scenografią i ręcznie robionymi kostiumami. Pełna dobrego humoru historia rozbawi małych i dorosłych widzów.
Spektakl, dzięki baśniowej atmosferze gwarantuje niezapomniane przeżycia teatralne. Adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (3-11 lat).
Okrutny los skazał Kopciuszka na mieszkanie z macochą i dwójką brzydkich sióstr. Dobra bohaterka nie rezygnuje jednak z marzeń. Zawsze przecież może liczyć na wsparcie zabawnych przyjaciół – Motylka Emilki i Szczurka Burka. Dzięki nim w spektaklu wszystko potoczy się, jak w bajce – magiczna przemiana w księżniczkę pozwoli Kopciuszkowi dotrzeć na bal, na którym spotka wymarzonego księcia. Zgodnie z treścią bajki o Kopciuszku, czar pryśnie o północy. Dlaczego? Bo królewicz okaże się Księciem von Bałaganem, który nie dba o przyrodę. Kopciuszek nie chce żyć w królestwie, nad którym unosi się smog, a ludzie nie segregują śmieci. Jak odnaleźć drogę do serca Kopciuszka, rozkochanego w czystej naturze? Wraz z dziećmi Książe będzie poszukiwał odpowiedzi na to pytanie.
Czas trwania spektaklu: ok. 60 minut
Cena biletu: 10 zł
Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice bilety ze zniżką 20 % tj. 8 zł. Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w kasie Domu Kultury Stare Babice przy ul. Południowej 2a w Zielonkach-Parceli po okazaniu Karty Dużej Rodziny lub Karty Seniora. Płatność kartą. Kasa czynna pn., wt., czw., pt. w godz. 8:00-16:00 i śr. w godz. 10:00-18:00.

W trosce o bezpieczeństwo widzów oraz w związku z aktualnie obowiązującymi wytycznymi dotyczącymi organizacji wydarzeń kulturalnych obowiązuje zajętość maksymalnie 50% miejsc w Sali Widowiskowej. Widzowie będą zajmować co drugie miejsce. Spektakl zostanie zrealizowany zgodnie z Regulaminem funkcjonowania Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice w stanie zagrożenia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 dostępnym na naszej stronie internetowej.
Obowiązuje:
• dezynfekcja dłoni przy wejściu
• obowiązek zakrywania ust i nosa
• zachowanie 1,5 m odległości od innych osób
Przepraszamy za utrudnienia i liczymy na Państwa wyrozumiałość.