Gospelowa Jesień w Starych Babicach – zaproszenie na koncert

udostępnij
Sienna Gospel Choir to zespół z Warszawy, który od blisko 20 lat wykonuje żywiołową muzykę gospel. Jest jednym z najstarszych i najbardziej doświadczonych chórów tego typu w Polsce.
Ich koncerty to prawdziwa eksplozja energii o czym będą mogli się Państwo przekonać 14 października 2023 r. o godzinie 19:00.
W ciągu swojej długiej historii, chór brał udział w wielu dużych festiwalach w Polsce i za granicą, między innymi w Wielkiej Brytanii, Grecji, na Łotwie i Węgrzech. Wystąpili także na setkach koncertów, wydarzeniach miejskich, akcjach społecznych i charytatywnych. Zespół ma za sobą współpracę z wieloma znanymi artystami polskiej i zagranicznej sceny muzycznej oraz udział w projektach telewizyjnych, radiowych i filmowych.
Jesienny koncert Sienna Gospel Choir to wyjątkowa propozycja dla wszystkich, którzy szukają przeżyć nie tylko muzycznych, ale również duchowych. Charakter ekumeniczny chóru podkreśla misję budowania dialogu. Gospel to miejsce spotkania różnych kultur, wartości i ludzi.
Sienna Gospel Choir wystąpi w Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice pod dyrekcją Anny Bajak. W składzie zespołu znajdują się: Konrad Kuchciak (pianino), Błażej Chochorowski (bas), Adam Jędrysik (gitara) i Wojtek Bylica (perkusja).
Bilety na koncert są dostępne online na stronie https://iframe124.biletyna.pl/ lub w sekretariacie Domu Kultury Stare Babice.
Posiadacze Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice oraz Ogólnopolskiej Karty Seniora mają prawo do zniżki w wysokości 20% (to oznacza koszt biletu w wysokości 80 zł). Bilety ze zniżką można nabyć wyłącznie w Domu Kultury Stare Babice przy ulicy Południowej 2a w Zielonkach-Parceli, po okazaniu Karty Dużej Rodziny lub Karty Seniora i dokonaniu płatności kartą.
Kasa czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 oraz w środę od 10:00 do 18:00.
Serdecznie zapraszamy.