Komunikat- zmiana godzin pracy Kancelarii Gminnej

udostępnij

Kancelaria Urzędu Gminy znajdująca się przy ul. Rynek 32 zmienia godziny przyjmowania interesantów.

Informujemy, że od 2 marca 2023 r. zmianie ulegną godziny otwarcia Kancelarii Urzędu  Gminy Stare Babice. Kancelaria otwarta będzie od godziny 7:00 rano.

Zmiana ta ma na celu ułatwienie składania i odbierania dokumentów przez mieszkańców gminy, którzy z różnych przyczyn nie są w stanie załatwić swoich spraw urzędowych w godzinach funkcjonowania urzędu i kancelarii gminnej.

Urząd Gminy Stare Babice chce zapewnić wygodę i łatwość w załatwieniu wszelkich spraw formalnych. Wprowadzenie udogodnienia dąży do usprawnienia procesu załatwiania formalności urzędowych i zwiększenia dostępności usług.

Zmiana godzin otwarcia Urzędu to doskonały krok w kierunku zapewnienia wygodniejszego dostępu do usług publicznych. Urząd Gminy Stare Babice zawsze dba o potrzeby mieszkańców i wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom, a ta zmiana to kolejny przykład na to, jak ważne jest dla nas zadowolenie i wygoda mieszkańców.

Informujemy również, że dokumenty urzędowe składać można on-line za pośrednictwem platformy usług elektronicznych, Elektronicznego Biura Obsługi Interesanta (EBOI) lub przez e-PUAP.

Przydatne linki:

https://starebabice.eboi.pl/