Koncert Sienna Gospel Choir – 18 grudnia 2022 r.

udostępnij
Serdecznie zapraszamy w niedzielę, 18 grudnia 2022 o godz. 18.00 na wyjątkowy koncert Sienna Gospel Choir, który w tym roku obchodzi swoje 20-lecie! Będzie to wieczór pełen radości, wzruszeń i gospelowej energii. Sienna Gospel Choir to warszawska formacja grająca żywiołową muzykę gospel. To jeden z najdłużej działających tego typu zespołów w Polsce. Każdy koncert to prawdziwa eksplozja energii, której nie da się zapomnieć! To wyjątkowa propozycja dla wszystkich entuzjastów przeżyć, nie tylko muzycznych, lecz również duchowych. Ekumeniczny charakter chóru podkreśla misję budowania dialogu. Gospel to miejsce spotkania różnych kultur, wartości i ludzi. Przez blisko 20 lat swojej działalności chór brał udział w dużych festiwalach zarówno w Polsce, jak i za granicą (Wielka Brytania, Grecja, Łotwa, Węgry), setkach koncertów, wydarzeniach miejskich (dni miast, Wielka Iluminacja Warszawy, WOŚP), eventach, akcjach społecznych i charytatywnych. Sienna Gospel Choir miał przywilej oficjalnie reprezentować Polskę na dwóch międzynarodowych festiwalach chóralnych: na Łotwie 2018 na European Choir Games, gdzie otrzymał złoto w kategorii Open Competition i złoty medal w Grand Prix of Nations oraz w Grecji 2019 na International Choir Competition&Festival, gdzie zdobył zwycięstwo w kategorii Popular Music&Jazz.
Chór wystąpi w Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice pod dyrekcją Pani Anny Bajak. Zespół w składzie: Konrad Kuchciak (piano), Błażej Chochorowski (bas), Adam Jędrysik (gitara) oraz Wojtek Bylica (perkusja).
Bilety na koncert w cenie 80 zł dostępne są online na https://iframe124.biletyna.pl/ lub w sekretariacie Domu Kultury Stare Babice. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice bilety ze zniżką 20 % tj. 64 zł. Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w Domu Kultury Stare Babice przy ul. Południowej 2a w Zielonkach-Parceli po okazaniu Karty Dużej Rodziny lub Karty Seniora. Płatność kartą.
Kasa czynna pn-pt. godz. 8:00-16:00, środa 10.00 – 18.00.
Rozpocznij Święta z Sienna Gospel Choir! Do zobaczenia!