Lato w Gminie z Babicką Kartą Mieszkańca TANIEJ!

udostępnij

Przypominamy, że w dniach 5-9 czerwca 2023 r., na stronie www.strefazajec.pl będą trwały zapisy na cztery turnusy „Lata w Gminie”. Opieka nad dziećmi sprawowana będzie w godzinach 8.00-16.00.

Koszt uczestnictwa podany będzie w Regulaminie, a na posiadaczy Babickiej Karty Mieszkańca czeka atrakcyjna zniżka. Aby otrzymać Kartę wystarczy złożyć wniosek drogą elektroniczną na stronie https://starebabice.informica.pl/ lub osobiście w Biurze Obsługi Mieszkańca Urzędu Gminy Stare Babice, ul. Rynek 32, przedkładając kserokopię pierwszej strony formularza rozliczeniowego PIT za ostatni rok.

Babicka Karta Mieszkańca wydawana jest osobom fizycznym, których miejscem zamieszkania jest Gmina Stare Babice, rozliczającym podatek dochodowy od osób fizycznych w Urzędzie Skarbowym Warszawa Bielany i deklarującym w swoim zeznaniu podatkowym, że miejscem ich zamieszkania jest Gmina Stare Babice (bez względu na to, czy osiągają dochód). Kartę mogą również otrzymać dzieci, studenci oraz uczniowie do 26 roku życia, których co najmniej jeden rodzic/opiekun prawny spełnia powyższe kryteria. Kartę otrzymają również członkowie rodziny wnioskodawcy w rozumieniu art. 6 pkt. 14 ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej.

Babicka Karta Mieszkańca to również bilet metropolitalny i prosty sposób na korzystanie z benefitów oferowanych przez Partnerów programu.

 

Zapraszamy do zakładania Babickiej Karty Mieszkańca.