Piknik FOOD & ART. – zlot miłośników sztuki, kultury i dobrego jedzenia

udostępnij

Już jutro, 30 lipca 2022 r. do Starych Babic zawita impreza skierowana do miłośników sztuki, kultury i dobrego jedzenia.
Zapraszamy w godz. 15.00 – 22.00 na wyjątkowo piękny dzień wypełniony inspirująca muzyką, teatrem, sztuką, zabawą i smacznym jedzeniem.

Z powodu złych warunków atmosferycznych i prognozowanego deszczu, impreza plenerowa Food&Art zostaje przeniesiona do hali sportowej GOSiR przy ul. Południowej 2b w Zielonkach-Parceli.

Pyszne jedzenie zapewni:

STREET FOOD Bistro – burgery

Roller Toaster Food Truck – tosty

Food Bike Truskaw – grill bar

Sorbety, wata, popcorn, sprężynki

Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci i młodzieży. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy fantastyczne animacje oraz spektakl teatralny pt. „Krawiec Niteczka”- opowieść o krawcu z krainy Tajdarajda.

Miłośników ręcznych wyrobów zapraszamy do odwiedzenia Kiermaszu Rękodzieła na którym będzie można kupić: magiczne łapacze snów, wyplatane z największą starannością makramy, cierpliwie odlewane świece, zachwycające torebki i inne części garderoby, kojące zmysły kosmetyki naturalne, wyjątkową ceramikę, przepiękną biżuterię wykonywaną z metali szlachetnych, naturalnych kamieni i innych materiałów.

A na zakończenie wieczoru zapraszamy na koncert znakomitego kwartetu smyczkowego składającego się czterech pełnych energii, pasji i wdzięku kobiet:

Julia Muraszko – skrzypce

Klaudia Maliszewska – skrzypce

Maria Korczyńska – altówka

Agnieszka Kiljan – wiolonczela

Doświadczone artystki, występujące na co dzień z gwiazdami polskiej sceny muzycznej, kreują niepowtarzalny klimat poruszając się z wirtuozerską swobodą po różnych muzycznych stylach. Na koncercie usłyszymy utwory z muzyki klasycznej, filmowej i rozrywkowej. Będą m.in. tematy z filmów „James Bond”, „Misja”, „ Zapach kobiety”, „Titanic”, „Tajemniczy ogród”, a także niecodzienne aranżacje utworów Eda Sheerana, Eltona Johna, Louisa Armstronga, Elvisa Presleya czy Franka Sinatry.

Program imprezy:

godz. 15.00 – 22.00 – Zlot Food Trucków

godz. 15.00 – 20.00 – Kiermasz Rękodzieła

godz. 16.30 – Spektakl dla dzieci „Krawiec Niteczka”

godz. 17.30 – animacje dla dzieci

godz. 20.00 – koncert zespołu Imagine String Quartet

Impreza taneczna jest organizowana w oparciu o Programu profilaktycznego realizowanego w Gminie Stare Babice podczas projektu wakacyjnego „Kulturalne Lato”, którego celem jest rozwijanie alternatywnych i atrakcyjnych form spędzania czasu wolnego dla dzieci, młodzieży i rodzin oraz popularyzowanie ich w społeczności lokalnej gminy Stare Babice.

Organizatorzy:

Gmina Stare Babice

Dom Kultury Stare Babice

Współorganizator:

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

Zapraszamy!!!!