Program „Moja Woda”

udostępnij

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej uruchamia drugą odsłonę programu „Moja Woda”. Wnioski o dotacje do 5 tysięcy złotych na przydomowe instalacje zatrzymujące wody opadowe i roztopowe można składać do wojewódzkich funduszy ochrony środowiska i gospodarki wodnej.

Program „Moja Woda” organizowany jest przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej a same wnioski składa się do wojewódzkich oddziałów (WFOŚiGW) za pomocą portalu beneficjenta. Jednostki samorządu terytorialnego nie uczestniczą w tej formie dofinansowania. Wszelkie informacje należy czerpać bezpośredni z WFOŚiGW mazowieckiego.

Dostępne informacje można znaleźć pod adresem: https://portal.wfosigw.pl/ogloszenie-o-naborze po wejściu w link znajdują się również dokumenty do pobrania z regulaminem konkursu oraz wytyczne w zakresie kwalifikowalności kosztów.

szczegóły: https://www.gov.pl/web/klimat/moja-woda-20–wez-5000-zl-i-oszczedzaj-wode?fbclid=IwAR3YnT3bmybNdpHBHPVcuXThd5f6moqTJRpHQGWgCOMaItwGAYKlFuBX1Fc