Roztańczone opowieści Królowej Śniegu – spektakl baletowy dla dzieci

udostępnij

Spektakl baletowy  przeznaczony dla dzieci od 3 lat, w którym zatańczą profesjonalni tancerze baletowi, a także uczennice. Będzie to wyjątkowe widowisko pełne tańca i magii. W przedstawieniu występują Królowa Śniegu, Elza, Święty Mikołaj oraz Czarodziej. Spektakl rozpoczyna etiuda oparta na „Dziadku do Orzechów”, zatańczy Klara oraz Książę a także Śnieżynki. Profesjonalny iluzjonista poprowadzi pokaz zapraszając dzieci na scenę. Następnie obejrzymy taniec Elzy, Świętego Mikołaja i Królowej Śniegu. Spektakl nawiązuje do Świąt Bożego Narodzenia, jest widowiskiem interaktywnym – prowadząca go Królowa Śniegu zaprasza dzieci do wspólnych zadań i zabawy, opowiada o treści i ciekawostkach związanych z tańcem.

Widowisko trwa ok 45 minut. 

Termin: 15.01.2023 (niedziela), godz. 12.00   

Cena biletu na spektakl: 39 zł

Bilety można kupić przez portal biletyna.pl pod linkiem: https://iframe124.biletyna.pl/ i w kasie Domu Kultury Stare Babice.

Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice – zniżka 20 %. Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w kasie Domu Kultury po okazaniu Karty Dużej Rodziny lub Karty Seniora. Kasa czynna pn.-pt. godz. 8:00-16:00.