Turniej crossmintona w GOSiR Stare Babice

udostępnij

W sobotę 23 kwietnia w hali sportowej GOSiR Stare Babice crossmintoniści rywalizowali w kolejnym, organizowanym w tym roku w Polsce, turnieju z cyklu 250p.-ICO International Serie. Gracze walczyli o tytuły Międzynarodowych Mistrzów Mazowsza w 6 kategoriach singlowych i w 2 deblowych.

W kategorii kobiet zwyciężyła Natalia Wiklańska z Gdańska, która w decydującym meczu pokonała w trzech setach Beatę Jagiełło z Brzeszcz (16:14; 12:16; 16:9). Trzecie miejsce na podium zajęły ex aequo Magdalena Miecznikowska, zawodniczka PACross Lipków i Joanna Kowalczyk reprezentująca Speed Club Brzeszcze.
Wojciech Wilkosz, zawodnik Speed Club Brzeszcze, zdobył tytuł w najbardziej prestiżowej kategorii Open. Drugie miejsce zajął Adrian Wołczyk z Silesia Speeders. Na trzecim miejscu rywalizację zakończyli Michał Grala z Gdańska i Robert Runke, reprezentujący PACross Lipków.
Natalia Wiklańska wygrała również w parze z Wojciechem Wilkoszem kategorię dedel mixed. W kategorii debel open najlepszą parę stworzyli Grzegorz Chmielewski i Dariusz Ćwiąkała, obaj ze SpeedBad Wrocław.
W pozostałych kategoriach singlowych Grzegorz Chmielewski (SpeedBad Wrocław) wygrał kategorię Men-O40, a Piotr Gawlak (PZSB Gorlice) zdobył tytuł w kategorii Men-O50. Dominik Dryja, reprezentujący klub CKiS Skawina zwyciężył w kategorii juniorskiej U16 Open. W kategorii seniorek Women O60 najwyższe miejsca na podium zajęła Monika Wójcik (PACross Józefów).

Zestaw wszystkich wyników dostępny jest na stronie: https://ico.tournamentsoftware.com/sport/alldraws.aspx?id=f38f1b0e-7d42-4114-8ec7-611bbad3a740

W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w turnieju i wspaniałą sportową atmosferę.
Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych turniejach.

Zdjęcia – Beata Jagiełło