Warsztaty tworzenia naturalnych kosmetyków

udostępnij

W imieniu Domu Kultury Stare Babice zapraszamy na warsztaty tworzenia naturalnych kosmetyków dla dorosłych.

Podczas warsztatów poznamy tajniki tworzenia m.in. peelingów i scrubów. Ich zadaniem jest poprawa wyglądu skóry przez złuszczanie martwego naskórka i przyspieszanie naturalnego procesu regeneracji komórek skóry. Określenia peeling i scrub często stosowane są zamiennie. Czy słusznie? Weź udział w warsztatach, sam się o tym przekonaj, wykonaj swoje własne kosmetyki i zabierz je do domu, by móc zastosować w domowym zaciszu!

Warsztat poprowadzi Aleksandra Marks – ogrodniczka i zielarka, która na co dzień tworzy i rozwija gospodarstwo Samorośnie. Z zachwytem czerpie z natury i wykorzystuje wszystko co zdobędzie w kuchni, w kosmetyce, w ogrodzie i zagrodzie.

Termin: środa, 27 kwietnia 2022 r. godz. 18.45-20.45
Miejsce: Dom Kultury Stare Babice, pracownia artystyczna 1.61 na I piętrze. Warsztaty są bezpłatne, uczestnikom zapewniamy wszystkie niezbędne materiały i składniki.

Zapisy na warsztaty pod linkiem: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/35098

Warsztaty realizowane będą zgodnie z Regulaminem organizacji zajęć/warsztatów w Domu Kultury Stare Babice oraz na Sali Widowiskowej w stanie zagrożenia zakażenia wirusem SARS-CoV-2.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 487 18 70 lub 22 487 18 48.