Wyjątkowy Spacer na Orientację w Starych Babicach!

udostępnij

W dniu 19 listopada mieliśmy przyjemność uczestniczyć w niezwykłym Spacerze na Orientację, który odbył się w ramach projektu TRInO we współpracy z PTTK. 

Uczestnicy mieli do wyboru dwie malownicze trasy: pierwsza z nich poprowadziła nas otwartym niedawno przez Gminę Stare Babice zielonym szlakiem „Śladami Radiostacji Transatlantyckiej” z Rynku w Starych Babicach na Stare Bemowo. Druga, zatytułowana „Za rogatkami stolicy”, była spacerem na terenie gminy z punktami kontrolnymi wyznaczonymi przez organizatorów.

Nawet zacinający z każdej strony śnieg i temperatura niesprzyjająca wojażom nie zniechęciły uczestników, którzy licznie wzięli udział w spacerze, obejmując wszystkie grupy wiekowe – od najmłodszych uczniów szkół podstawowych po doświadczonych „spacerowiczów”!

Takie wydarzenia to nie tylko doskonała okazja do aktywności fizycznej, ale również świetna zabawa i możliwość odkrywania uroków naszej okolicy. Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do nas a przede wszystkim organizatorom, dzięki którym nie tylko mieszkańcy naszej Gminy mogli odkryć jej piękno!