Setne urodziny Pani Wacławy mieszkanki Wojcieszyna!

udostępnij
12.02.2024 roku przekroczyliśmy próg domu Pani Wacławy Kajak, by złożyć jej życzenia urodzinowe. Dostojna Jubilatka obchodziła tego dnia wyjątkowy jubileusz – 100 urodziny! Pani Wacława powitała nas serdecznym uśmiechem, który momentalnie rozpromienił nasze twarze.
Imponująca witalność, błyskotliwy humor i gawędziarski talent – to tylko niektóre z cech, które zachwycają w Pani Wacławie. Wręczając kwiaty i kosz prezentowy, przedstawicielki Urzędu Stanu Cywilnego, Magdalena Łagun – Paszek i Anna Łuczak, nie kryły podziwu dla Jubilatki. Obecny był również Pan Marcin Łada, który odczytał napisany specjalnie dla Pani Wacławy wiersz oraz Radna Gminy Stare Babice Pani Jadwiga Wasiak.
„Zdrowie – bo jak jest zdrowie to, wszystko jest”– powiedziała Pani Wacława zapytana o to, co w życiu uważa za najcenniejsze. A gdy poprosiliśmy o receptę, jak zachować tak imponującą kondycję, zdradziła swój sekret: „Zawsze dużo pracowałam i starałam się zapewnić dzieciom wszystko, czego potrzebowały”.
Pani Wacława przez 20 lat pracowała w Polfa Warszawa. Dała życie czwórce dzieci, doczekała się 7 wnuków, 10 prawnuków i 2 praprawnuków!
W tym wyjątkowym dniu życzymy Pani Wacławie kolejnych lat w zdrowiu, spełnieniu i radości. Życzymy jej, by jej serdeczny i ciepły uśmiech nigdy nie schodził z twarzy i aby swoim humorem dalej zarażała wszystkich wokół. Humor bowiem, to najlepsze lekarstwo i życzymy, by nigdy nie zabrakło go naszej Jubilatce. Niech każdy dzień wypełniają jej serdeczne uśmiechy i ciepło płynące od kochającej rodziny. Niech jej mądrość i życiowe doświadczenie wciąż inspirują.
Pani Wacławo, dwieście lat!