Apel Przewodniczącego Rady Gminy Stare Babice

udostępnij

Apel Przewodniczącego Rady Gminy Stare Babice

W związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego oraz zaleceniami służb sanitarnych dotyczącymi przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, informuję że do minimum ograniczony będzie udział w pracach Rady Gminy Stare Babice. Wstęp na obrady będą mieli m. in. Radni oraz Wójt Gminy Stare Babice a także niektórzy pracownicy Urzędu Gminy.

W związku z powyższym apeluję do Sołtysów i Mieszkańców o nieuczestniczenie w obradach Rady Gminy.
Zainteresowani tematyką obrad będą mogli śledzić ich przebieg za pośrednictwem transmisji video /kanał Urzędu Gminy Stare Babice – UGStareBabice – na serwisie informacyjnym YouTube/ a z projektami i podjętymi uchwałami można zapoznać się na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Stare Babice https://starebabice.bip.net.pl/ – zakładka Prawo lokalne.

Przypominam, że wszelkie informacje urzędowe można uzyskać telefonicznie lub e-mailowo, bez potrzeby wizyty w Urzędzie Gminy, kontaktując się bezpośrednio z danym referatem lub sekretariatem /dane kontaktowe dostępne na stronie internetowej https://www.stare-babice.pl/urzad-gminy/referat/.
Bardzo proszę o wyrozumiałość i dostosowanie się do zaleceń służb sanitarnych. Powodem tej decyzji jest troska o zdrowie Mieszkańców i chęć minimalizowania ryzyka związanego z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-Cov-2, wywołującym chorobę COVID-19.

Przewodniczący Rady Gminy Stare Babice

Henryk Kuncewicz