„DOMEK Z SERCEM” – bezpłatne warsztaty twórcze

udostępnij

„DOMKI Z SERCEM”, które odbędą się w sobotę 26 lutego 2022, w godzinach 9.00-14.00 w naszym Domu Kultury Stare Babice przy ulicy Południowej 2A, w sali artystycznej.

Co to są „DOMKI Z SERCEM”? – to kolejna edycja charytatywnych warsztatów twórczych organizowanych przez Muzeum Domków Lalek, Gier i Zabawek w Warszawie. Nasz Dom Kultury jest jednym z ośrodków, które biorą udział w tym fantastycznym projekcie, promującym ideę wolontariatu oraz pracy na rzecz innych potrzebujących.

Kogo zapraszamy? – do udziału w warsztatach zapraszamy całe rodziny tj. dorosłych oraz dzieci od 6 roku życia. Spotkanie warsztatowe trwa około 5 godzin wraz z przerwą.

Co będziemy tworzyć? – domki dla misiowej rodzinki! Każda kilkuosobowa grupa złożona z dzieci oraz dorosłych własnoręcznie wykona i pięknie ozdobi jeden domek!

Dokąd trafią nasze domki? – domki zostaną przekazane małym pacjentom Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii, gdzie pełnić będą funkcje diagnostyczne i terapeutyczne.

 

WAŻNE:
Wszelkie narzędzia i materiały zapewnia organizator.
Uczestnicy otrzymają imienne dyplomy pamiątkowe.
Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy odbywają się przez strefę zajęć pod poniższym linkiem:

Domek z Sercem – bezpłatne warsztaty twórcze – Zajęcia, Kursy online, Warsztaty, Kolonie | Znajdź kurs dla siebie w Strefie Zajęć (strefazajec.pl)

Link do wydarzenia na FB:

(20+) DOMEK Z SERCEM – bezpłatne warsztaty twórcze | Facebook