Wyrównanie drogi ul. Ciećwierza

Szanowni Państwo,

W dniu 10 września 2019 roku wysyłałam do Państwa Gminy wniosek z prośbą o utwardzenie drogi dojazdowej do domów przy ulicy Ciećwierza, ale w tej dalszej zabudowie, do których dojazd prowadzi przez drogi nieasfaltowe (Np do adresu Ciećwierza 126C). Stan tych dróg jest tragiczny, zwłaszcza po remoncie drogi przy ul. Szymanowskiego, który był prowadzony w roku 2019, kiedy to objazd był puszczony właśnie drogą nieasfaltową. Dojazd do tych dróg możliwy jest przez wjazd bezpośrednio od asfaltowej ulicy Ciećwierza lub od strony lasu ze skrzyżowania z ulicą Jana Kazimierza. Niestety w roku 2019 nie otrzymałam od Państwa żadnej odpowiedzi, ani pozytywnej, ani negatywnej, ani nawierzchnia nie została choć trochę poprawiona (chociaż te największe dziury!!). Aktualnie po zeszłorocznych objazdach i zimie, dziury są tak ogromne, że kiedy pada deszcz strach jest tą drogą jechać, bo nie wiadomo czy się w ogóle przejdzie, a niestety dojazdu do domu innego nie ma… Zwracam się więc z prośbą po raz drugi o utwardzenie/poprawienie drogi dojazdowej mieszkańców ulicy Ciećwierza, ponieważ zaraz dojdzie do sytuacji, że zostaniemy odcięci od drogi doprowadzającej do domu, bo zrobi się ona całkowicie nieprzejezdna. Załączam dodatkowo zdjęcie mapki wraz z zaznaczonymi na czerwono dwiema drogami nieasfaltowymi, jedynymi jakie prowadzą do domów, a obu stan wymaga szybkiej poprawy.

Będę wdzięczna również za otrzymanie jakiejkolwiek odpowiedzi, czy wniosek został rozpatrzony pozytywnie czy negatywnie, aby mieszkańcy tam mieszkający mogli wiedzieć co będzie dalej z drogą.

Z wyrazami szacunku,
Patrycja Orłowska

progi zwalniające

Dzień dobry,

Pięknie wygląda ulica Szymanowskiego w Klaudynie po remoncie.
Jest równa i gładka nawierzchnia.
Na tak wyremontowanej prostej drodze można śmiało samochód rozpędzić do sporych prędkości…..
Tak myśli część kierowców przejeżdżających tamtędy.
Bardzo prosimy o instalację 1 lub 2 progów zwalniających na tej ulicy – takie jak są na Ciećwierza oraz Lutosławskiego.

Pozdrawiam,
Mariusz

Notoryczne awarie oświetlenia ulicznego na Stanisławowie

Od miesiąca obserwuje się na połowie Stanisławowa ciągłe i notoryczne awarie oświetlenia ulicznego od ulicy Spacerowej do kapliczki z krzyżem.

Awaria rury

To jest przykładowe zgłoszenie awarii.

Prosimy o opisanie co się wydarzyło, gdzie i kiedy zostało zauważone.