Juwentus Cleaning

udostępnij

Dla firmy,
zatrudnimy, OD ZARAZ, osoby do sprzątania w hurtowni farmaceutycznej w miejscowości Klaudyn
Sprzątanie od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14:00. Umowa zlecenie.

Chętnie dla Panów: czyszczenie maszynowe (maszyna podobnego typu jak w sklepach typu Biedronka), zamiatanie, mycie, wymiana worków, wynoszenie pustych kartonów do zgniatarki, i inne proste zlecone czynności

Zapraszamy do kontaktu jeszcze dzisiaj (zadzwoń, zapytaj o szczegóły oferty, umów się na rozmowę, podpisz umowę). Telefon kontaktowy: 667-998-418, 603-150-024.

Współadministratorami Twoich danych osobowych są spółki z Grupy Juwentus (tj. „Ochrona Juwentus – Bis” sp. z o.o. sp.k., Agencja Ochrony „Juwentus” sp. z o.o. sp.k., „Ochrona Juwentus – Bis” sp. z o.o., Agencja Ochrony „Juwentus” sp. z o.o., „Ochrona Juwentus Południe” sp. z o.o., Juwentus Serwis sp. z o.o., Tasc Technology Bis sp. z o.o., Tasc Technology Bis sp. z o.o. sp.k., HELPON Centrum Usług sp. z o.o.), wszystkie z siedzibą w Warszawie (02-826) przy ul. Poloneza 91. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: iodmalpajuwentus.pl Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, chyba że wcześniej wycofasz swoją zgodę. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.