Szukamy Lary

Kategoria: Zgubione/znalezione

Witam serdecznie 17.01.2022 r. między 15.00 a 17.00  zaginął szczeniak rasa pitbull, jest czipowany. Jeżeli ktoś widział błąkającego się pieska na ul. Hubala Dobrzańskiego lub okolice proszę o kontakt, dzieciaki czekają na Larę ,umaszczenie żółte, uszy naturalne, przez pyszczek prowadzi wąska biała plamka.

Dawtona Frozen2 Sp. z o.o.

Kategoria: Oferty pracy

DAWTONA FROZEN
Leszno (pow. warszawski zach.) oraz Guzów (pow. żyrardowski)
zatrudni:
OPERATORÓW MASZYN PROD.
OPERATORÓW WÓZKA WYS. SKŁAD.
LABORANTÓW/ SPEC. DS. KONTROLI JAKOŚCI
PRAC. TECHNICZNYCH: Elektryk / Elektromechanik

Oferujemy:
• stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę
• bardzo atrakcyjny system dodatków (praca w warunkach chłodniczych)
• nowoczesne, bezpieczne warunki pracy,
• profesjonalny ubiór do warunków chłodniczych
• możliwość rozwoju
• prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę
• ciepłe posiłki regeneracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@dawtonafrozen.pl
lub o kontakt pod nr tel.: 697-502-221

Oddam szczenięta

Kategoria: Oddam za darmo

Oddam w dobre ręce szczenięta. Mama – zgrabna suczka średniej wielkości, w stylu pinczera, inteligentna, odważna, żywa, zabawowa (odpowiednia dla starszych dzieci). Ojciec – duży, w stylu owczarka niem., spokojny, bardzo przywiązany, opiekuńczy (odpowiedni dla dzieci młodszych). U szczeniąt można już wyróżnić cechy rodziców.
Szczenięta przeszły badanie weterynaryjne i posiadają książeczki zdrowia. Oczekujemy na zgłoszenia nowych opiekunów dla 4 suczek i 3 piesków.

Agnieszka Potocka

Kategoria: Zgubione/znalezione

Zaginął kot !
Szanowni Państwo, może ktoś z Państwa widział biało-burego kota, może przywędrował w Państwa okolice. Simba mieszka w miejscowości Wiktorów przy ul. Parkowej. Jest wykastrowanym i oznakowanym elektronicznie kocurkiem (nie ma obróżki). Nie ma go od środy (15.12.2021 r.).
Czeka na niego cała rodzinka, więc jeśli ktoś z Państwa widział lub zaopiekował się zgubą, bardzo prosimy o kontakt: tel. 509-842-848.

Fundacja ADYS

Kategoria: Oferty pracy

Niepubliczne Szkoły Fundacji ADYS w Lubiczowie poszukują terapeuty pedagogicznego do szkół specjalizujących się w pracy z uczniami z trudnościami w uczeniu się (nie jesteśmy szkołą integracyjną). Preferujemy osoby, które ukończyły terapię pedagogiczną. Oferujemy pracę 5 dni w tygodniu oraz umowę o pracę zgodną z Kodeksem Pracy. Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres: rekrutacja@adys.edu.pl.

#Zróbmycośdobrego

Fundacja Życie chce wesprzeć Włodawskie Towarzystwo Przyjaciół Chorych Hospicjum  na ostatniej prostej tej budowy i pomóc w uruchomieniu Hospicjum wiosną 2022 r.
Po gigantycznej pracy lokalnej społeczności, jaką jest praktycznie wykończony obiekt, pozostały do wykonania inwestycje związane z jego bezpośrednim uruchomieniem i otwarciem dla podopiecznych.
My również chcemy pomóc! Dlatego też zwracamy się do Was z gorącą prośbą o wpłatę chociażby symbolicznej złotówki bo każda #złotówka przybliża #Hospicjum do ukończenia zadania!

Czy wiecie, że w ciągu ostatnich lat Hospicjum udzieliło pomocy blisko 1000 osobom. Nie tylko chorym ale i ich bliskim, rodzinom. Prowadząc stacjonarne hospicjum we włodawskim szpitalu jednocześnie niesie pomoc w ramach Hospicjum Domowego (obejmując nią 140 podopiecznych rocznie), które na tym terenie jest innowacja społeczną.

Sprawmy im prezent w ten piękny grudniowy, świąteczny czas by wiosną2022 roku mogli nieść realną pomoc potrzebującym!

Do dzieła!

Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/wlodawa #Pomagajmy #Włodawa #Hospicjum Będziemy bardzo wdzięczni za udostępnienie postu w waszych mediach społecznościowych z zachętą do wpłat. https://www.facebook.com/kochamcietatomamo/photos/a.102474995070910/309657637685977/

Dziękujemy z całego serca!

Zespół projektu Kocham Cię Tato Mamo

Fundacja Światło – Życie