#Zróbmycośdobrego

udostępnij

Fundacja Życie chce wesprzeć Włodawskie Towarzystwo Przyjaciół Chorych Hospicjum  na ostatniej prostej tej budowy i pomóc w uruchomieniu Hospicjum wiosną 2022 r.
Po gigantycznej pracy lokalnej społeczności, jaką jest praktycznie wykończony obiekt, pozostały do wykonania inwestycje związane z jego bezpośrednim uruchomieniem i otwarciem dla podopiecznych.
My również chcemy pomóc! Dlatego też zwracamy się do Was z gorącą prośbą o wpłatę chociażby symbolicznej złotówki bo każda #złotówka przybliża #Hospicjum do ukończenia zadania!

Czy wiecie, że w ciągu ostatnich lat Hospicjum udzieliło pomocy blisko 1000 osobom. Nie tylko chorym ale i ich bliskim, rodzinom. Prowadząc stacjonarne hospicjum we włodawskim szpitalu jednocześnie niesie pomoc w ramach Hospicjum Domowego (obejmując nią 140 podopiecznych rocznie), które na tym terenie jest innowacja społeczną.

Sprawmy im prezent w ten piękny grudniowy, świąteczny czas by wiosną2022 roku mogli nieść realną pomoc potrzebującym!

Do dzieła!

Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/wlodawa #Pomagajmy #Włodawa #Hospicjum Będziemy bardzo wdzięczni za udostępnienie postu w waszych mediach społecznościowych z zachętą do wpłat. https://www.facebook.com/kochamcietatomamo/photos/a.102474995070910/309657637685977/

Dziękujemy z całego serca!

Zespół projektu Kocham Cię Tato Mamo

Fundacja Światło – Życie