Gminny Punkt Szczepień Powszechnych zaprasza

udostępnij

W Gminnym Punkcie Szczepień Powszechnych mieszczącym się w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji Stare Babice przy ul. Południowej 2B w Zielonkach-Parceli od początku jego funkcjonowania zaszczepiło się już 2 800 osób.

Dla osób starszych i niepełnosprawnych punkt szczepień w GOSiR został wyposażony w wózek inwalidzki. 

Informujemy o możliwości udzielenia pomocy przez Pełnomocnika Wójta Gminy Stare Babice ds. osób niepełnosprawnych  np.  w zakresie terminu i miejsca  szczepienia oraz dokonania uzgodnień dot. otrzymania wsparcia dla osoby niepełnosprawnej lub wsparcia technicznego dla osób z niepełnosprawnością w zaszczepieniu się. Kontakt z pełnomocnikiem pod numer 22 730 80 30.


ZAPISY (obowiązują wyłącznie zapisy telefoniczne oraz przez internet):

  • poprzez formularz na stronie: www.cmarnica.pl
  • telefonicznie: +22 100-32-36

lub

 
Uwagi, pytania dotyczące szczepień i organizacji punktu, oraz informacje o braku możliwości stawienia się na umówiony termin szczepienia prosimy kierować bezpośrednio do CM Arnica na: covid@cmarnica.pl lub telefonicznie: 22 100-32-35 wew. 1 lub wew. 3

Godziny otwarcia punktu szczepień

  • Środa 8:00 – 20:00
  • Czwartek 8:00 – 20:00
  • Piątek 8:00 – 20:00
  • Sobota 8:00 – 16:00

Pomieszczenia GOSiR Stare Babice zostały odpowiednio przygotowane do przeprowadzenia procesu szczepień, a także opracowane zostały zasady obsługi pacjentów. Zapewnienie personelu medycznego oraz wyposażenie w niezbędny sprzęt medyczny, a także przeprowadzenie procesu szczepień realizowane są przez CM ARNICA.