Inwentaryzacja źródeł ciepła na terenie Gminy Stare Babice

udostępnij

Szanowni Państwo,

Przypominamy o prowadzonej inwentaryzacji źródeł ciepła na terenie Gminy Stare Babice, zakończenie zbierania danych przewidziane jest na 31 marca 2021r.

Bezpośredni link do ankiety online : https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfTE07oqdRzXxXjscL9HYlrmrKtBnxEGwPWST4Q2z9tFO28bw/viewform

Niezwykle istotne jest przeprowadzenie inwentaryzacji źródeł ciepła z jak największą starannością oraz dokładnością dlatego też zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie ankiety online lub udzielenie informacji ankieterom osobiście.
W tak trudnym czasie dodatkowo został stworzony prosty formularz w wersji PDF: ankieta aktywna, dla osób które nie chcą lub nie mogą wypełnić ankiety online czy spotkać się z ankieterem. Wypełniony formularz można przesłać do Urzędu Gminy w wersji papierowej, e-mailem (ros@stare-babice.pl) lub e-PUAP. W razie ew. wątpliwości prosimy o ich kierowanie na adres mailowy
ros@stare-babice.pl

Specjalnie dla osób które nie wypełniły jeszcze ankiety istnieje możliwość bezpośredniego kontaktu z pracownikiem Urzędu Gminy. W celu wypełnienia ankiety prosimy dzwonić pod nr 509 926 084, samo wypełnienie ankiety zajmuje kilka minut.

Uwaga! Dla lokali lub budynków, których użytkownicy uniemożliwili przeprowadzenie inwentaryzacji, za sposób ogrzewania uznaje się wykorzystanie najbardziej emisyjnego źródła bezklasowego (czyli tzw. kopciucha).