Koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości

udostępnij

Wójt Gminy Stare Babice Sławomir Sumka oraz Dyrektor Dom Kultury Stare Babice Janusz Czaja serdecznie zapraszają na uroczysty koncert w wykonaniu Babickiej Orkiestry Dętej im. K. Pendereckiego z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości.

Święto Odzyskania Niepodległości to fetowanie niezależności państwowej. To duma posiadania własnego, narodowego języka i radość z pokonania zaborców. To również żal po stracie wielu Polaków, którzy zginęli w powstaniach narodowych, ale też wspominanie tych niezwykłych postaci, które zapisały się złotą czcionką w historii Polski.

Powspominajmy ich wspólnie na koncercie z okazji „Narodowego Święta Niepodległości” w piątek 11 listopada 2022 r. o godz. 17:00 w Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice.

 Wystąpią:

  • Babicka Orkiestra Dęta im. K. Pendereckiego pod dyrekcją Zbigniewa Załęskiego

Soliści:

  • Andrzej Mazur
  • Natalia Zubkowicz

Koncert został dofinansowany przez firmę Mal-Bud-1 Sp. z o.o. sp.k. reprezentowaną przez Piotra Skwarę – Prezesa Zarządu oraz przez firmę Multibud reprezentowaną przez Pana Wojciecha Ciurzyńskiego.
Bezpłatne bilety na koncert dostępne są online na  https://iframe320.biletyna.pl/  oraz w kasie Domu Kultury Stare Babice. Kasa czynna pn-pt. godz. 8:00-16:00.

 

Zapraszamy!