Koncert z okazji Święta Konstytucji 3. Maja

udostępnij
Wójt Gminy Stare Babice – Sławomir Sumka oraz Dyrektor Domu Kultury Stare Babice – Janusz Czaja serdecznie zapraszają 3 maja 2022 r. o godz. 18.00 do Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice na Koncert z okazji Święta Konstytucji 3. Maja w wykonaniu Babickiej Orkiestry Dętej im. K. Pendereckiego pod dyrekcją Zbigniewa Załęskiego oraz Chóru Babiczanie.
„Święta miłości kochanej Ojczyzny czują cię tylko umysły poczciwe byle Cię można wspomóc, byle wspierać, nie żal żyć w nędzy, nie żal i umierać”. To słowa napisane w czasach rozbiorów przez Ignacego hrabiego Krasickiego, słowa, które m.in. wyśpiewa w programie historycznym z okazji Święta Konstytucji 3. Maja  Wojciech Gierlach – bas, solista Polskiej Opery Królewskiej, znany na scenach nie tylko całej Europy, ale i obu Ameryk. Podczas koncertu opowiemy o czasach rozbiorów, pełnych cierpienia i przypomnimy wspaniałych Polaków, których sensem życia była miłość do Ojczyzny.
Koncert dofinansowany jest przez firmę Mal-Bud-1 Sp. z o.o. sp.k. reprezentowaną przez Piotra Skwarę – Prezesa Zarządu oraz przez firmę Multibud reprezentowaną przez Pana Wojciecha Ciurzyńskiego.
Czas trwania koncertu: 60 min.
Bilety na koncert dostępne są online na https://iframe320.biletyna.pl/ lub w kasie Domu Kultury Stare Babice w Zielonkach-Parceli. Kasa czynna pn-pt. godz. 8:00-16:00.
Koncert zostanie zrealizowany zgodnie z Regulaminem funkcjonowania Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice w stanie zagrożenia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 dostępnym na naszej stronie internetowej i zgodnie z aktualnymi obostrzeniami dotyczącymi organizacji wydarzeń.