Konkurs fotograficzny „Mazowsze bliskie sercu”

udostępnij

Samorząd Województwa Mazowieckiego po raz szesnasty realizuje konkurs fotograficzny „Mazowsze bliskie sercu”, skierowany do wszystkich fotografów amatorów, znających miejsca i wydarzenia na Mazowszu, które warto pokazać innym. Temat tegorocznej edycji konkursu to „Odpocznij na Mazowszu”. Zapraszamy uczestników konkursu do podróży po naszym regionie, zwiedzania niezwykłych miejsc, tajemniczych zakątków, które warto uwiecznić na fotografii.

Nabór prac potrwa do 16 lipca br. Spośród prac wykonanych i nadesłanych przez uczestników, Jury oceni i wybierze 12 zwycięskich fotografii, a laureaci otrzymają nagrody.

Dodatkowo zwycięskie fotografie wezmą udział w głosowaniu internautów, w trakcie którego internauci wybiorą laureata Konkursu publiczności.
Dla Laureatów konkursu Samorząd Województwa Mazowieckiego wspólnie z Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie zorganizuje weekendowe warsztaty fotograficzne.

Tradycyjnie już Konkurs odbywa się pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz patronatem artystycznym Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Zasady i regulamin konkursu: www.mazovia.pl