Konkurs wiedzy o BHP podczas pracy rolniczej

udostępnij

W ramach konkursów „Pracuj bezpiecznie!” oraz „Mądrze postępujesz, wypadku nie spowodujesz”, przeznaczonych dla rolników i ich domowników, przeprowadzonych zostanie kilka konkursów, dotyczących różnych obszarów z zakresu rolnictwa.

Najbliższe terminy to:

10-11 grudnia i 14-15 grudnia 2020 r. – Konkurs o sposobach ograniczania ryzyka ukąszenia przez kleszcze oraz zasadach postępowania gdy do niego dojdzie. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest rozwiązanie testu składającego się z 8 pytań, który następnie należy wrzucić do urny. Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe poprawiające bezpieczeństwo pracy w rolnictwie.

16-18 grudnia  i 21-22 grudnia 2020 r. – Konkurs „Mądrze postępujesz, wypadku nie spowodujesz” o zasadach bezpiecznej pracy związanej z użyciem maszyn i urządzeń rolniczych. Konkurs ma na celu upowszechnienie wśród rolników zasad bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym, zapobieganie wypadkom, a w szczególności popularyzowanie zasad bezpiecznej pracy związanej z użyciem maszyn i urządzeń rolniczych. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest rozwiązanie testu składającego się z 8 pytań, który następnie należy wrzucić do urny. Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe poprawiające bezpieczeństwo pracy w rolnictwie.

Testy będzie można rozwiązać w wyznaczonych terminach w siedzibie PT KRUS Błonie, przy ul. Targowej 3A w godzinach 8.00-15.00 na sali obsługi interesantów.

 

Regulamin konkursu

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr. tel. (22) 731-24-15