Modernizacja gminnych placów zabaw zakończona

udostępnij

Zakończyły się modernizacje gminnych placów zabaw w ramach funduszy sołeckich sołectw: Latchorzew, Mariew, Blizne Jasińskiego i Blizne Łaszczyńskiego oraz Koczargi Stare.

Latchorzew

Nowe urządzenia zyskał plac zabaw w Latchorzewie (ul. Hubala Dobrzańskiego i ul. Na Skraju). Pojawiło się tam m. in.  urządzenie ze zjeżdżalnią oraz piaskownica z żaglem zacieniającym. Zamontowane zostały również ławki i stojaki na rowery.

Koczargi Stare

Na placu zabaw przy szkole w Koczargach Starych zamontowano dodatkowe urządzenia siłowni zewnętrznej oraz ustawiono zestaw do kalisteniki (do tzw. street workout’u).

Mariew

Plac zabaw w Mariewie przy ul. Wólczyńskiej doposażono w ławeczki i stojaki na rowery. Powiększono również boisko oraz zamontowano bramki. Doposażenie placu zabaw i boiska współfinansowana została z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2020”.

Blizne Jasińskiego

Na placu zabaw w Bliznem Jasińskiego przy ul. Kopernika zamontowano duży zestaw zabawowy „statek” oraz zestaw „lokomotywa”. Ponadto utworzona została górka saneczkowa na której zamontowano schody terenowe i trzy zjeżdżalnie.


Zadanie pn:

„Doposażenie istniejącego placu zabaw oraz boiska w miejscowości Mariew”
współfinansowane jest
przy pomocy środków z budżetu Województwa Mazowieckiego

w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2020”